Golden Globe Ödülleri Kırmızı Halı -2-

0
759

Herkese yeniden merhaba, aslında bugünün yazısı bambaşka bir şeydi ama söz konusu kırmızı halı olunca akan sular durur, yazılan yazılar bir dahaki haftaya kalır. Bugün Golden Globe ödül törenindeki orta şekerli hatunlara göz atacağız hep beraber hazır mısınız?

rs_634x1024-150111155347-634.Amy-Adams-Golden-Globes.jl.011115

Eve ödülle dönen Amy Adams Versace elbisesi ile sade ve şık görünüyor burada oluşunun tek sebebi daha iyilerinin olması.

249AEF0F00000578-2905961-Beaming_Actress_Frances_O_Connor_nominated_for_best_actress_for_-a-8_1421045419067

Francis O’Conner kimden giymiş bulamadım ama elbiseye de saçına da bayıldım. Elbisesini ne kadar beğendiysem o çantayı da o kadar beğenmedim ve intikamımı onu “ehhh…” kategorisine atarak aldım.

amelie warne

Emilia Warner’ın elbisesiyle, saçıyla makyajıyla, takısıyla her şeyine bayıldım ayakkabıları hariç. Model belki yine idare ederdi ama o renk ne alaka çözemedim. Çıplak ayak gelseymiş daha güzel olurmuş sanki.

1421023876_emily-blunt-zoom (1)

Emily Blunt beyaz elbisesi, zarif takıları, sade saçı ve makyajıyla çok güzel görünüyor. Elbisede tercihini Micheal Kors’tan yana kullanan oyuncunun beğenmediğim hiçbir seçimi yok ama en iyilerde çok iyiler olduğu için burada.

72nd-annual-golden-globe-awards-arrivals-1 (1)

Heidi Klum seçimini Versace’den ve kırmızıdan yana kullanmış. 41 yaşında(!) olan ünlü manken her ne kadar yıkılmadım ayaktayım tavırlarında olsa da ben kırışıklıklarına yakıştıramadım bu elbiseyi.

1421029100_taylor-schilling-zoomBence gecede kırmızıyı en güzel kullanan haliyle de en güzel taşıyan oyuncu Taylor Schilling’di. Saçı makyajı aksesuarları ve en önemlisi kırmızının tonu ile çok doğru seçimler yapmış. Beğenmediğim tek kısım yüzücü mayolarını anımsatan sırt dekoltesi.

1421031986_461360704_reese-witherspoon-zoom

Reese Witherspoon tercihini özel dikim Calvin Klein’den yana kullanmış. Parlak kumaş ve sade kesimi ile elbise gayet hoş ancak saç ve takı seçimlerini beğenmedim. Sanırım sponsorlardan dolayı bu kadar takıp takıştırıyorlar ama kocaman bileklikler bana hep fazlalık geliyor.

72nd-annual-golden-globe-awards-arrivals-1

Birçok yerde gecenin en şık kadını olarak gösterilse ben her şeyini çok aşırı bulduğum için orta şekerli diyorum Jennifer Lopez’e. Zuhair Murad elbisesi mükemmel olsa da şarkıcının göğüsleri içine zor sığmış. Bacak, göğüs dekoltesinin üzerine bir de açık bırakılmış saç ve aşırı göz makyajı birleşince bence sadece aşırı olmuş. Elbisenin göğüs kısmı daha kapalı/normal olsaydı ve saçını toplayıp makyajında da sadece maskara ve kontöre yer verseydi kesinlikle benim için gecenin yıldızı olmaya adaydı. Yine de en beğendiğim “ehh…” kesinlikle J.Lo oldu. Yarın en iyiler kimlermiş bakmak için uğramayı unutmayın.

xoxo, madam kişot

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here