Golden Globe Ödülleri Kırmızı Halı

2
790

En sevdiğim yazılardan birisi olan “kırmızı halı” ile yeniden karşınızdayım. Dün gece Golden Globe ödülleri sahiplerine kavuştu bize de kim ne giymiş ne takmış dedikodularını yapmak düşer. Yine üçe böldüğüm kırmızı halı yazılarından birisi olacak. Bugün “Beterin Beteri” dediğim ünlüleri inceleyeceğiz.

Michelle Monaghan wore a dress by Jason Wu.

Bu sefer sırayla en kötüye doğru gitmeyeceğim sadece en kötüyü söylerim sırası gelince. Michelle Monaghan tercihini Jason Wu’dan yana yapmış ancak tahta gibi olan göğüsleriyle bu elbise birleşince ergenliğe yeni giren kızlara benzemiş.

Amal Clooney teamed a Dior gown with Harry Winston jewellery and white opera gloves.

Amal Clooney de gecenin rüküşlerinden, bir insan bir Dior’u nasıl bu kadar kötü gösterebilir iddaasında girmiş anlaşılan.

colin-firth-livia-vogue-12jan15-pa_b_426x639

 

Livia Firth üzerine oturmamış emanet elbisesi ile rüküşler arasında esaslı bir yer kapmayı başarmış olanlardan. Kim bilir bu elbiseye ne kadar verdi halbuki canım ülkemin canım çakmacı butikleri bunun alasını dikerdi ona.

Tina Fey in a bespoke dress by Antonio Berardi.

 

Tina Fey yaşına başına, kilosuna saçına kırışıklıklarına hiçbir şeyine bakmadan Antonio Berardi imzası taşıyan bu özel tasarım elbisesi ile kendine yazık etmiş. Hadi elbiseyi giymiş saçla kotarsaymış o da olmamış.

Keira Knightley – in Chanel - and James Righton.

Chanel elbisesi ile Keira Knightley kendisinden beklemediğim derecede kötü bir seçim yapmış. Jane Austen zamanında yaşasaydın en şıklardan olabilirdin ama 2015 bu elbiseyi o saçı kaldırmaz tatlım.

Lena Dunham wore a dress by Zac Posen.

Lena Dunham’ın hakkını yememek lazım kendi içinde gelişim gösteriyor kesinlikle, en son ne haldeydi hatırlasanıza. Ayakkabılarına bayıldım elbisesi yine emanet gibi duranlardan. Zac Posen tasarımı elbise tam boy olsaymış sonuç çok daha iyi olurdu.

Jennifer Aniston wore a black Saint Laurent gown.

Jennifer Aniston Saint Lauren tuvaleti ile Friends yıllarını yad etmek istemiş haline bakılırsa. Zaten son değişikliklerden sonra Saint Lauren’e de ısınamıyorum.

Cindy Crawford accessorised her Versace dress with Harry Winston jewellery and a clutch and heels both by Jimmy Choo.

Cindy Crawford kendini nasıl bu hale düşürmüş? Ucuz butiklerden fırlama elbisesi ile sanırım gazinoya giderken kırmızı halıyı da aradan çıkarayım demiş. Bu arada elbise Versace tasarımı.

lana-del-ray-vogue-11jan15-pa_b_426x639

Bence gecenin en beteri “Beterin de Beteri” Lana Del Ray’di fiziği yüzü her şeyi bu kadar güzelken bu kadar kötü giyinmiş olması yazıklar olsun daha ne diyeyim hiiiç beğenmedim. Elbise vintage Travilla imiş bu arada.

Yarın orta şekerli hatunlarla aranızda olacağım kendinize iyi bakın.

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here