Golden Globes Ödülleri Kırmızı Halı -3-

0
745

Golden Globes Ödülleri kırmızı halının üçüncü ve sonuncu yazısında sadece top üçümü yazıyorum bu sefer. Bir çok güzel giyinen kişi olsa da bunlar benim en en beğendiklerim.

1421029927_461364274_lupita-nyongo-zoom

Bu sefer yine geri sayım yapıyoruz. En beğendiğim üçüncü isim Lupita Nyong’o. Elbisede tercihini Giambattista Valli’den yana kullanan Lupita son zamanların stili ile en göze çarpan isimlerinden zaten. Bence teniyle elbisenin renk uyumu şahane. Saçını ve makyajını da çok beğendim her şeyiyle çok güzel görünüyor.

1421019660_greer-grammer-zoom

İkinci sıradaysa Lorena Sarbu tasarımı tuvaleti ile Greer Grammer yer alıyor. Pudra ve dorenin bir arada oluşunu ben genelde çok beğeniyorum. Bu tuvalet de ünlü oyuncunun saçına, yaşına başına her şeyine cuk diye oturmuş. Tek sevmediğim kısım küpeler oldu onun dışında çok hoş görünüyor.

emma-stone-golden-globes-2-1421023763

Benim için gecenin en şık kadını Emma Stone, Lanvin tulumu ile mükemmel görünüyor. Saç, makyaj, kıyafet, ayakkabı her şeyiyle kusursuz. Ayrıca bütün gece boyunca duruşu ve pozlarıyla kendinden en emin olan kadın imajı da ona sahipti. Kıyafetinin aşırlığına, teşhir ettiği dekoltesine olan değil kendine ve stiline olan güveniyle bütün olarak şahane görünmüyor mu?

Benim Golden Globes Ödülleri’nde kırmızı halıda en beğendiğim üçlü böyleydi. Sizinkiler kimler yorum kısmına yazarak bana destek olabilir ve buralarda olduğunuzu hissettirebilirsiniz, ayrıca eğer ay benim bir arkadaşım var bayılır böyle kim ne giymiş bakmaya diyorsanız aşağıdaki butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamı sağlayabilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here