Good Things Manuka Honey Refining Scrub

1
975

Herkese yeniden merhaba. Telefondan yazı yazmaya alışıyorum sanırım. Ders çalışmaya ara verdikçe oyun oynamak yerine blog postu yazıp fotoğrafları düzenliyorum. Bugünün blog konuğu sevgililer günü indiriminde Gratis’ten aldığım Good Things Manuka Honey Refining Scrub.

Genel olarak büyük zincirler için düşündüğüm şey arada gizlenmiş yeterince reklamı yapılmamış bir sürü güzel ürün bulunabileceği. Good Things Manuka Honey Refining Scrub da bunlardan birisi.

Good Things Manuka Honey Refining Scrub

Özellikle jel kıvamındaki scrublar cildinizi çok kuruttuğu için kullan(a)mıyorsanız krem yapısıyla size kendisini sevdirebilecek bir ürün. İçerisinde orta yoğunlukta küçük tanecikleri var. Adında bal olduğu için kokusunun da ballı olmasını beklemiştim ancak daha çok yağlı bal(?) gibi kokuyor. Ürünün içeriği birçok uygun fiyatlı muadiline göre daha iyi zaten markanın adı da ambalaj üzerindeki  iddiası da bu yönde.

Good Things Manuka Honey Refining Scrub

Haftada bir ya da iki kere uygulanması önerilmiş ben de bu öneriye uyuyorum. Good Things Manuka Honey Refining Scrub yüzü hem temizleyip hem nemlendirmesi ile, yüzümü çizmeyen tanecikleri ve sevimli ambalajı ile bana kendini sevdirdi. Öyle ki yarısından fazlası bitti bile. İndirim zamanı fiyatı 10 liraya düşüyor yani tadından yenmez. Unutmadan Good Things markası yalnızca Gratis Türkiye mağazalarında satılıyor. Kendinize iyi bakın.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here