Gratis İndiriminden Alınması Gereken 5 Şey

2
2196
indirim_alışverişi

Selam! Ben yine geçerken bloga bir uğrayayım dedim! Televizyonda yarın başlayacak olan tüm ürünlerde geçerli %50 indirimi gördüm. Kendime Gratis indirimi için liste yaparken dur dedim blogu hala okuyan sağdık yarimlerle de paylaşayım. Listeyi beş ürünle sınırlıyorum ama aslında alıanbilecek bir sürü şey var. Tabii biz napıyoruz, kontrollü harcama yapıyoruz, abartmıyoruz, sadece ihtiyacımızı alıyoruz değil mi? İşte benim Gratis İndiriminden Alınması Gereken 5 Şey listem, iyi okumalar!

  1. Batiste Kuru Şampuan 

Özellikle benim gibi ince telli ve az hacimli saçlara sahipseniz kuru şampuanlar çok kullanışlı oluyor. Ben piyasadaki birçok markayı denedim ama Batiste’den vaz geçemedim. Bu yüzden yarın hazır Gratis indirimi varken yedeklemeyi planlıyorum.

2. Beauty Blender 

Meşhur Beauty Blender makyaj süngerleri de yarın indirime girecek güzellikler arasında. Özellikle Beauty Blender’ı yazdım ama aslında Eco Tools, Real Techniques gibi ünlü markaların fırçalarını uygun fiyatlarla almak için Gratis indirimi güzel bir fırsat.

3. Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Yıllardır kullandığım evde manikürün atalarından Sally Hansen Instant Cuticle Remover Gratis’ten alınabilecek en mantıklı indirim ürünlerinden. Manikürden ne kadar kar edeceğinizi düşünsenize!

4. Ruby Kisses Pot O’Miracle Dudak Nemlendirici

Daha önce sosyal medya hesaplarımda da bahsettiğim bir ürün. Ben nemlendirmesinden kokusundan mentol oranından her şeyinden çok memnunum. Stik formdakinden bu kadar memnun kalmadığım için yine kavanoz tipini öneriyorum.

5. Paradontax Diş Macunu

Son ürün ise yine yılların vazgeçilmezlerinden. Diş etlerinde sürekli sorun yaşayan birisi olarak en memnun kaldığım diş macunu. Efsanelere göre içeriği de kısmen de olsa biraz daha masum.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here