H&M Kozmetik Alışverişim / H&M Cosmetics Haul

0
2384
H&M alık oje ve aydınlatıcı incelemesi
H&M Floral blush H&M Blue glitter nailpolish H&M Eye Makeup Keyring

Hepinize merhaba, umarım siz de haftaya benim gibi enerjik başlamışsınızdır. Dün gece buralar buz gibiydi ev uçmasın diye camları açmadık, gece üşümüşüm düşünün yazdan beri ilk defa adam gibi uyudum sizin anlayacağınız bu enerji kaliteli bir uykudan kaynaklanıyor, şimdi de oturmuş yüzümde maskemle sizin için H&M’den aldığım üç kozmetik ürünü ile ilgili düşüncelerimi yazmaya çalışıyorum.

Hi everyone, I hope you start the week as energic as me. Last night its very cold here we can’t even open the windows, so I have the best sleep of this summer. And I’m energic! Now I’m sitting with my facial mask and try to wright 3 H&M Cosmetics product review for you.

H&M alık oje ve aydınlatıcı incelemesi

Yazıda en sevmediğimden en sevdiğime doğru ilerleyeceğim, aklınıza takılan herhangi bir şey olursa ya da yok canım bu çok güzel/kötü sen yanlış anlamışsın dediğiniz varsa lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

I’ll start with the worst and end with best. If you have any questions about anything please wright below.

Öncelikle oje ile başlamak istiyorum, internet sitesinde gördüğümde çok hoşuma giden bu oje gerçek hayatta tam bir hüsran oldu, inanılmaz seyrek pulları uhu gibi yapışkan ve yoğun kıvamı ve kurumamaktaki inadı yüzünden hayatım boyunca kullandığım en kötü oje tahtından Essence’i kaldırıp kendisi oturdu.

Our first product is H&M blue glitter nailpolish, it was looking awesome at the sight but real life it’s just a dissapoitment, the glitter is realy poor and its not dry really! I had waited  like thirty minutes but its not drying! And I’m giving the trophy o the worst nailpolish ever to this one.

10602612_10204694371540576_1924164350_n

 Fiyatı: 1,95 

 Sizin için birkaç farklı şekilde sürmeye çalıştım, yüzük ve işaret parmağımda gördüğünüz gibi bütün tırnağa sürülmediğinde tortu gibi duruyor haliyle kuruması daha zor oluyor ve tırnağınız ufacık bir yere değse hemen kalkıyor, tüm tırnağa sürmek yine en rahatı oldu ama üç kat sürmeme rağmen yoğunluğu bu kadar oldu ancak. Hemen toparlayacak olursam H&M Cosmetics’ten aldığım yedi ürün içinde “Keşke almasaydım ne biçim şey bu böyle?!” dediğim ilk ürün oldu.

I tried to show you different styles to use it, and as you can see it its very thick. I apply three coats to my middle finger. So my last words about it “This is the worst product I bought from H&M Cosmetics”

h&m kozmetik

Fiyatı: 9,95  /  Price: 4,95 $

İkinci ürün bu dünya tatlısı anahtarlık aslında bunu hem çok sevdim hem de sevmedim.

Second product is this cutest keychain, actually I love it and I don’t like it.

10620980_10204694374180642_887077610_n

Sevmediğim özellikleri;

  • Highlighterı çok çabuk kırılıyor fotoğrafta da görebilirsiniz,
  • Eyeliner yine fotoğrafta görebileceğiniz gibi hafif topaklanarak çıkıyor ve iki kat sürmek istediğinizde alttaki katı çıkarıyor.

I don’t like it because the highlighter is getting apart easily and the eyeliner is not able to apply two coats.

10508384_10204701070908056_33793509_n

Sevdiğim özellikleri;

  • Ambalajı çok güzel düşünülmüş ürünlerin zincirleri papağanla tutturulduğu için ister normal anahtarlığınızda birleştirin ister henüz denk gelemediğim dudak için yapılanıyla.
  • Minnacık! Yani yanınızda o koca makyaj çantasını taşıyamayacağınız zamanlar kurtarıcı niteliğinde ki ben normalde bile yanımda bu üçünün tam boyunu taşımaya üşeniyorum sadece dudak balmı ve kapatıcı alıyorum artık gözlerim için de bunu yanımdan ayırmam.
  • Highlighterı inanılmaz güzel bir renge sahip ve pigmentasyonu da gayet başarılı, kalıcılığı ise orta seviyede (benim gibi sürekli olarak gözlerinizle oynamıyorsanız gayet iyi sonuçlar alacaksınızdır)
  • Maskarası bu kadar minik bir fırça için çok iyi hatta o kadar iyi ki elimdeki maskaralar bittiğinde H&M’in maskaralarından denemeyi düşünüyorum.
  • Eyelinerın ucu çok ince ve eğer tek seferde çekebiliyorsanız sizin için acil durumlarda yeterli olacaktır.

And i love it because, the package is very useful and it is so tiny so cute , its perfect for travel and for school. The highlighter’s pigmentation is a m a z i n g! And the colour of it very nice, and if the original size of H&M highlighter is same go for it girls! The mascara is really good for a tiny brush and I’m gonna buy a full size H&M mascara. Eyeliners brush is very thin and if you can apply one coat its enough for emergencies.

makyaj

Ve favorim; floral allık, bildiğim kadarıyla H&M bunun kırmızı tonlarında olanını da sonbaharda çıkarıyor. Pigmentasyonu fiyatına göre inanılmaz güzel en sevdiğim özelliği de içinde çok az sim olması ben allıkta mat olmasını daha çok seviyorum sonuçta highlighter da sürüyoruz ikisinin de parlak olmasının ne lüzumu var?

And this blusher is my babe! It’s pigmentation is perfect for this price. And it is really matte for a blusher and I’m saying it as a good thing. 

 

10603018_10204694374580652_183002175_n

 

Fiyat: 8,95 ₺ / Price: 4,95 $

Alt kısmında bulunan haznede minik bir fırça ve aynası var ambalajın bu özellikleri Physicians Formula Happy Booster allığına oldukça benziyor. Kendi fırçasını sevmedim, kılları sert ve sürdüğünüz yerde allığı dağıtamıyorsunuz.

It has a tiny brush and a mirror and i found it’s packaging is similar Physicians Formula Happy Booster blusher. I don’t like it’s brush its not soft and its not good for blending.

10617445_10204701087468470_2024001448_n-tile
Kolumdaki swatch için parmağımla aldım fırça ile değil. Yanağımda duruşu bu şekilde, anahtarlıktaki highlighterı elmacık kemiklerime de uyguladım. Eyelinerı mümkün olduğunca ince ve tek seferde çekmeye çalıştım o yüzden pek belli olmuyor sanırım. Ama gördüğünüz gibi allık pigmentasyon açısından gayet başarılı.

As you can see it is very succesful about pigmentation.

makyaj

Bugünkü yazım biraz uzun oldu üç ürün birden yazdığım için, umarım beğenerek okumuşsunuzdur kendinize iyi bakın.

Today’s post is a little bit long because i want to rewiev all of them at once, I hope you like it please comment below.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here