H&M Pizzazz Glitter

0
720

Bugün blogda çok eğlenceli bir ürün var; H&M Pizzazz Glitter. Ben Türkiye’de uygun fiyatlı sim bulmada sorun yaşayanlardanım, sim bulsak baz bulamıyoruz adam gibi…

Bu yüzden H&M alt markası olan H&M Beauty’i çıkarttığı zaman dikkatimi en çok çeken ürünlerden birisi simler olmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam simlerin fiyatı 20 tl, ancak benim gibi sabrederseniz indirimde 5 tl’ye bulabilirsiniz. Ürünün ambalajı kontrollü bir şekilde dökmenizi sağlıyor. Silikon kapağı sayesinde ürün her yere dağılmıyor. Ama tabii ki her simde olduğu gibi bunda da uygularken bir şekilde tüm yüzünüze bulaşmayı başarıyor. Sim taneleri oldukça ince insanı asla rahatsız etmiyor. Ben Pizzazz rengini tercih ettim. İçerisinde mor pembe ve mavi sim taneleri bulunan çok tatlı bir renk. Eyeliner olarak ve saç diplerim için kullandım şuana kadar bence her iki işlem için de gayet uygun!

Hem ulaşılabilir olması hem de ürün miktarının tatmin edici olması ile bence uygun fiyatlı olarak alınabilecek en güzel kozmetik simlerden birisi H&M Pizzazz Glitter.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here