Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola

0
454
holika-holik-türkiye

Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola daha önce şurada bahsettiğim Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack‘den sonra denediğim ilk gece maskesi. Türkiyeye birkaç yıl önce giriş yapan Holika Holika markası erişilebilir olması ile birçok K-Beauty severin ilk tercih ettiği markalar arasında. Ben de markadan çok az sayıda ürün denediğim için oldukça ulaşılabilir olan Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola ürününe bir şans vermek istedim.

Şuana kadar uzun süreli kullanıp denediğim dördüncü uyku maskesi sanırım Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola. İçlerinde en beğendiğim ürün hala Too Cool For School markasına ait. Ve ne yazık ki daha önce sizlere bahsettiğim A’pieu Tea Tree Sleeping Mask hala listenin sonunda yer alıyor. Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola ise listede ikinci sırada.kore-kozmetik-blog

Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola Yapısı ve Faydaları: 

Görselde görebileceğiniz gibi Holika Holika Honey Sleeping Pack Canola peltemsi yoğun bir kıvamı var. Oldukça yoğun bir yapıda. Bu sayede yüzünüze uyguladığınız zaman koruyucu bir tabaka halinde cildinizi kucaklıyor. Ben ürünü aldığım zaman bal kokmasını beklesem de çok hafif bir çiçek kokusu var.

Holika Holika Honey Sleeping Pack serisinde Canola, Blueberries ve Acerola olmak üzere üç farklı çeşit bulunuyor. Ben cildi aydınlatma özelliğinden dolayı tercihimi Holika Holika Honey Sleeping Pack çeşidinden yana kullandım.

Toparlamam gerekirse Holika Holika Honey Sleeping Pack tekrar alabileceğim gece maskeleri arasında yer alıyor kesinlikle. Yoğun nemlendirmesi ile sabahları uyandığım zaman cildimin güne yumuşacık başlamasını sağlıyor. Yağlı bir cildim olmasına rağmen bende ekstra yağlanma ya da akne oluşumu gibi herhangi bir soruna sebebiyet vermedi. Benim için tek eksisi yapısı biraz yoğun olduğu için o pürüzsüz dokudan makyaj altında faydalanamıyor olmam oldu. Zaten bu da ürünün vaatleri arasında yer alan bir şey değil.

Eğer sleeping packler ilginizi çekiyorsa daha önce kaleme almış olduğum Missha Secret Recipe Sleeping Pack‘e de göz atmanızı öneririm.

Bir dahaki yazıda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. -xoxo, madam kişot