Hurraw! Gece Dudak Balmı / moon balm

3
731

Herkese yeniden merhaba, ülkemize geldiği ilk günden beri denemek istediğim Hurraw! dudak balmını edindiğimi ve detaylı yazısının da geleceğini daha önce Lila Kutu alışverişim yazımda size müjdelemiştim. İlk deneyimim için bütün balmlarını inceledikten sonra evdeki 356456… dudak balmımdan hakikaten bir farkı olsun bari, verdiğim paraya da değsin diyerek Hurraw! Gece dudak balmını yani moon balm olanını seçtim.

hurraw sleeo balm

Hurraw! Moon Night Balm Fiyatı: 18,5 TL 

Öncelikle kısaca Hurraw! markasından biraz bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere içeriklerle ilgili hiçbir takıntım yok. Hatta genelde içerik listesine bakmadan direk alıyorum. Ama söz konusu ürün direk dudağınıza dolayısıyla da içinize giden bir dudak ürünü olduğunda vegan oluşu onu daha çok sevmemi sağlıyor. Doğal içeriğinin yanı sıra Hurraw! adil ticareti desteklemesiyle de benden ekstra puan kazandı.

Elips şeklindeki ambalajı sayesinde daha kolay taşınabileceğini söyleseler de ben dudağa daha rahat sürülmesinin dışında bir farkını göremedim. Ürün 4.3 gram yani Maybelline Baby Lips’ler ile aynı. Alttan çevirmeli mekanizması hakkında bir süre sonra takılma, bozulma vs. olduğunu okumuştum ama sanırım benimki günde bir kere kullanıldığı için sorun olmadı.Dudakta hiç ağırlık yapmıyor. Kokusu çok hafif, bana aktarlarda satılan bitki çaylarını andırıyor. İçeriğinde etken madde olarak mavi papatya ve vanilya var. Sürüp yattığımda kalktığım zaman dudağımda üründen hiç kalmıyor ama dudaklarımda kurumamış oluyor. Bir nevi çaktırmadan nemlendiriyor sanki. Gece balmı olarak güzel bir ürün olsa da içeriği dışında ülkemizdeki fiyatını hak eden bir yanı var mı bilemiyorum. Bloglarda o kadar övgüsünü okudum ki belki de beklentim arttı diyorum kendi kendime, bu çeşidini olmasa da diğer çeşitlerini denk gelirsem alabilirim.

xoxo, madam kişot

 

 

3 YORUMLAR

    • Aynen ama sanırım o Türkiyede yok, bir de earl grey olanı merak ettiklerim arasında

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here