Instagram Bakkal Alışverişim

0
592
salihace

Herkese merhaba! Bugün çok heyecanlı olduğum bir Instagram alışverişini sizinle paylaşacağım. Instagram’ın en mükemmel bakkalı saliha.co alışverişimin detayları postta!

Saliha Çalışkan ismini duymayanınız var mı? Önce buradan başlayalım, harika çizimleri ile Instagram feedinize göz ziyafeti çektiren salihace hesabının sahibesi kendisi. Ben sanırım bir sene kadar önce keşfettim Saliha’nın hesabını o günden beri de sıkı takipçisiyim. Çizimle ilgilenen bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesin de takip etmesini öneririm. 

Geçtiğimiz günlerde Saliha kendi çizimlerini bastırdığı defter ve rozetleri sattığı saliha.co adlı hesabı açtı, içini de bir sürü güzel şey ile doldurdu. Ben de bir kırtasiye canavarı olarak kendimi tutamadım ve evdeki 1545864 tane defterime yenilerini ekledim. Araya da bir tane rozet sıkıştırdım. Defterler a6 büyüklüğünde rozet de avuç içim kadar. Ürünlerin baskıları gayet kaliteli. Ben defterler bitince kapaklarını kesip minik posterler gibi de kullanmayı düşünüyorum ? Saliha gibi yetenekli genç bir kadın girişimciyi hepimiz destekleriz diye düşünüyorum. Bir başka yazıda görüşmek üzere -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here