Into The Woods – Cuma Ritüeli 60

0
691
sihirli_orman

Herkese yeniden merhaba bir haftanın daha sonuna geldik nasılsınız? Ben artık günler nasıl geçiyor gerçekten anlayamıyorum. Ne ara pazartesi bitti de cumaya geldik! Bu haftanın cuma ritüeli konuğu Into the Woods adlı müzikal film.
Başrollerini Meryl Streep, Emily Blunt, James Cordon, Anna Kendrick, Chris Pine ve Johnny Depp in paylaştığı 2014 yapımı müzikal filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Marshall oturuyor. 
Çocukluğumuzdan beri dinlediğimiz masalların karakterlerini farklı bir şekilde alan Into the Woods filmi aynı isimdeki Broadway müzikalinden bir uyarlama. Rapunzel, Külkedisi, fırıncı, kırmızı başlıklı kız ve kurt gibi bir çok masal kahramanı daha önce hiç görmediniz bir şekilde görmeye hazır olun.

Ben filmi özellikle başrolündeki Meryl Streep için izlemiştim. Tabii ki her zaman olduğu gibi beni oldukça tatmin eden bir filmle karşılaştım. Müzikal sevenlerdenseniz 2014 yapımı Into the Woods filmine mutlaka göz atın derim. Unutmadan Instagram hesabımda hala devam etmekte olan kahvegibikahve çekilişi için son günler, eğer hala çekilişe katılmadıysanız şuradan tıklayıp katılmayı unutmayın. Haftaya başka bir cumartesi ritüeli yazısında görüşmek üzere sevgiyle kalın. -xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here