Kailijumei Purple Dream Ruj ve Çekiliş

0
547

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba! Nasılsınız? Bugün blogda büyük bir heyecanla yurt dışından getirttiğim bir ruj var. Kozmetik meraklısı herkesin bir şekilde yolunun karşılaştığına eminim Kailijumei markası ile. Altın varak yapraklar ve kuru çiçekler ile eşsiz bir tasarıma sahip olan Kailijumei rujlar 2017 senesinin en popüler ürünlerinden birisi olmuştu. Ben de uzun zamandır bu ruju denemek istiyordum. Nihayet deneme şansı yakaladım! İşte Kailijumei Purple Dream Ruj ile ilgili deneyimlerim ve yorumlarım.

Kailijumei Purple Dream Ruj karton bir kutuda içerisinde geliyor. Ürünün kendisi çok güzel olsa da ben dış ambalajında tercih edilen renklerin çok da hayranı değilim. Altın sarısı tercih edilseydi kırmızı yerine -ki sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyonları var bu renkte- çok daha güzel olurdu bence.

Ambalajı ile ilgili sevdiğim şey ise aynalı olması. Makyajınıza küçük rötuşlar yapmak istediğinizde iş gören bir ayna. Aslında aynanın kalitesi gayet güzel. Sadece boyut olarak çok küçük. Ambalaj tasarımı ile ilgili bir diğer güzel detay ise tepesindeki tuşlu mekanizma ile rujun çıkıyor olması. Kırmızı butona bastığınızda ruj kapağından itiliyor. Bu yüzden de çantada açılır korkusu kalmıyor. Genel olarak rujun ambalajında kullanılan bütün malzemeler oldukça kaliteli, kolay kolay kırılacak bir plastik değil.

Şu güzelliğe bakar mısınız? Ürünün Flame Red, Barbie Doll Powder, Dream Purple ve Minute Maid olmak üzere dört rengi var. Ben tercihimi Dream Purple’dan yana kullandım. Rujlar çocukluğumuzdaki yeşil rujlar gibi vücut ısısına göre pembenin tonları olacak şekilde renk değiştiriyor. Bu tarz rujlarda genelde olduğu gibi rengin kalıcılığı gayet iyi. Çiçeksi bir kokusu var ve dudakta yağ gibi kayıyor, asla ağırlık yapmıyor. 

Gelelim çekiliş haberine! Size güzel bir haberim var, Kailijumei Purple Dream Ruju alırken bir tane de sizin için aldım. Yanına da geçen hafta blogda yazdığım Kiko Smart Colour farların en çok tercih edilen rengini ve Artnet’in çok sevilen karıştırma fırçasını ekledim. Eğer bu güzellikleri kazanmak isterseniz Instagram profilime ışınlanın! -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here