Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer

0
753

Herkese merhaba, umarım harika bir pazar geçiriyorsunuzdur. Ben bilgisayarımın başında fotoğraf düzenlemek ve yazı yazmakla meşgulüm zira. Uzunca bir aradan sonra yine bir Kendin Yap projesi ile karşınızdayım. Hepimiz görmüşüzdür son zamanlarda akrilik organizerler pek bir revaçta fiyatları ise genelde oldukça yüksek. Ben Migros’a ilk geldiği zaman on liradan iki tane almıştım, biraz zaman geçince keşke düz kapaklılardan da pamuk koymak için alsaymışım dedim ve sonra aklıma bu fikir geldi, iyi ki varsın çikolata!

Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer

Ben ilk olarak önde duran çikolata kutusu ile işe başladım bugün de ikinci organizerimi Tatbak Trileçe kutusundan yaptım. Çikolata kutusundan yaptığım pamukluğu dört aydır kullanıyorum sayısız kere yere düşürdüm ama hiçbir şey olmadı. Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer için yapmamız gereken zaten çok basit üzerindeki etiketkleri söküp iyice temizlemek. Ben önce soymaya çalıştım ama Tatbak’ın ki bayağı zor oldu o yüzden sıcak suya sokup bekledim. Kolayca attı üzerindeki etiketi kalan yapışkanları da bulaşık süngerinin sert kısmı ile temizledim

Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer

ve vaola! Bu oldukça büyük olduğu için içine önce rujlarımı doldursam da yazıyı yazarken en çok elimin altında olmasını istediğim makyaj malzemelerini koymaya karar verdim.

Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer

Diğer kutuya da fikir vermesi için koymak istedim, hangi çikolatanın kutusu olduğunu şuanda hatırlamıyorum yurt dışından gelmişti ama canımız ciğerimiz Ece çikolataların kutuları bu iş için biçilmiş kaftan olacaktır.

Kendin Yap: Çikolata/Pasta Kutusundan Organizer

Umarım işinize yarayacak bir fikir verebilmişimdir, ben çok severek kullanıyorum. İyi ki gidip on lira o kutuya vermemişim çikolatasını yeyip kutusunu da değerlendirmek varken. Size bir fikir danışarak yazımı sonlandırıyorum; sizce bundan sonra kendin yap mı demeliyim DIY mi?

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here