KendinYap: En Lezzetli Makyaj Organizeri

0
1026

Herkese yeniden merhaba, bir haftasonunun daha sonuna geldik ne yazık ki… Bugün yepyeni ve aşırı basit bir kendin yap projesi ile karşınızdayım. İkidir abur cubur kutularından makyaj organizeri yapıyorum, sonumuz hayır olsun.

madam kişot kendin yap makyaj organizeri

Bu seferki makyaj organizeri için ihtiyacımız olan şey çoklu paketlerde satılan Luppo, Halley vb. çikolatalı sandviçlerin kutularından birisi. İlk adımımız en eğlenceli kısım, Luppo’larımızı bir güzel yiyoruz. Sonra içini ıslak mendille ya da herhangi bir şekilde temizliyoruz.

madam kişot kendinyap makyaj organizeri

İçine tekli farlarımızı, allıklarımızı koyuyoruz buradan sonrası biraz tercihe bağlı. Eğer seyahat ederken yanınızda taşımak için kullanacağınız birşey ise kapağını kapatarak kullanabilirsiniz, ya da toz almasını istemiyorsanız. Pratik ve az yer kaplayan bir çekmece organizeri istiyorsanız da üst kapağı kesip, onu da fırça/kalem vb. koymak için kullanabilirsiniz.

madamkişot kendinyap makyaj organizeri

Organizerin son hali bu şekilde, renkleri ve ürünleri rahatça seçebilmek için oldukça pratik ve güzel bir fikir. Bunu denerken tespit ettiğim birkaç küçük nokta var; Luppo’lara ortalama bir allık (TheBalm Manizerlar mesela) sığmıyor, onların tam oturduğu kaplar BİM’in XL’ları. Luppo’ya tekli farlar çok iyi oluyor aklınızda bulunsun umarım işinize yarayacak bir fikir verebilmişimdir, iyi haftalar!

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here