Koca Yılın Karları

2
921

Her geçen yılı bir kenara bırakın, her geçen gün insan hayatı değişiyor gelişiyor, geçen her bir saniye ile her birimiz yaşalıyoruz, olgunlaşıyoruz. Dönüp baktığımda 2014 benim için bir çok yenilik ve güzellik getirmiş. Allah’a binlerce şükür ki hatırladığım ve bana tüm seneyi kötü anımsatacak hiçbir şey olmamış…

Benim için kazasız belasız sınıfımı atlattığım her bir okul yılı koca bir kar, bu sene hazırlıktan çıkıp fakülteye geçiş yaptığım birinci sınıf olduğum ve onu da ardımda bırakıp ikiye geçtiğim akademik açıdan kafi bir yıldı.

madam kişot kapadokya

Her sene ora senin bura benim diye gezen biri değilim ne yazık ki ama bu sene üç tatil yapmışım Allah devamını nasip etsin. Birisi bir başıma Kapadokya, birisi annem ve ablamla Altınoluk, sonuncusu ise canım dostlarımla Armutlu.

20140401_215827

Hayatımda ilk defa konsere gittim evet ilk, yani küçükken gidilenleri saymazsak kendi tercihim üzere gittiğim ilk konser. Boğaziçi Caz Korosu’nun konseriydi. İnanılmaz güzel geçti bu sene de gelirlerse bilin ki ben oradayım.

logo

 

Sevgili göz bebeğim birinci yaşına girdi, gün geçtikçe her şey daha da oturuyor Allah’ın izni ile. Sayesinde güzel dostlar edindiğim, olgunlaştığım ve iş hayatına dair ciddi deneyimler edindiğim biriciğim Lulabi Butik ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.

Blogu açmamın vesilesi Modanisa Blogger Akademi’ye katıldım ve bir sürü güzel insanla tanıştım. tesettürgiyim.com’da da yazmaya başladım.

2014-09-03_22h21_01Blog yazmaya başladım, yedi ay olduğuna inanmak öyle zor ki, sanki hala iki ay olmuş gibi hissediyorum. Moda blogu olarak açılmış olsa da yukarıdaki görseldeki gibi içinde her şeyin olduğu, bir iki hafta yazmadım mı özlem duyduğum ve giderek artan bir kitleye istediğim şekilde istediğim şeyleri anlattığım beni inanılmaz mutlu eden madamkisot.com da ikinci bebeğim oldu Lulabi Butik’ten sonra. Yine blog sayesinde öyle güzel insanlarla tanıştım ki hiçbir şey olmasa bunun için bile değer blog yazmaya.

Photoshop öğrendim! Uzun zamandır istediğim bir şeydi bu sene temel photoshop eğitimi aldım ama kesinlikle kurcalanmadan kendinizi ilerletebileceğiniz bir şey değil, benim de pek zaman bulabildiğim söylenemez.

Sanırım benim için bütün senenin özeti böyleydi, kesinlikle her şey mükemmeldi hiç sorun olmadı denilecek bir yıl değildi tabii ki, ama hangi insan öyle bir yıl geçiriyor ki? Ben ağlamamla zırlamamla, kahkahamla sevincimle dolu dolu yaşamayı seviyorum, siz?

***Instagram hesabımdaki çekilişime katılmak için tık tık.

xoxo, madam kişot

 

 

 

2 YORUMLAR

  1. Ya ben okudukça blogunuzdan çıkamaz oldum ^^ Çok başarılı!

    Bu arada GFC yok mu, ben mi bulamadım? Takip etmek istiyorum ^^

    • Çook teşekkür ederim böyle yorumlar beni nasıl nasıl memnun ediyor anlatamam <3 şuanda gfc yok sadece mail ile abone olabiliyorsunuz onun için de ekranın sağ üst köşesindeki ızgara işaretine tıklayıp abone ol yazan yere mail adresinizi yazmanız yeterli:*

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here