Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Kremi

1
1553

Ülkemizde satışa sunulduğundan beri reklamlar ve sosyal medya paylaşımları sayesinde duymayan kalmadı Le Petit Marseillais markasını. Her ne kadar marka duş jelleri ile ön plana çıksa da ben tercihimi Le Petit Marseillais onarıcı dudak kreminden yana kullandım. 

Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak KremiLe Petit Marseiliais markasının ambalajları genel olarak sade ve şık. Le Petit Marseillais onarıcı dudak kreminin ambalajı da aynı çizgide ilerliyor. Klasik dudak balmı mekanizması ve boyutlarına sahip. Kokusu oldukça hafif vanilyayı andırıyor.

Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak KremiRenksiz dudak balmları yaz kış en çok kullandığım ürünler arasında. Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Kremi de benim top 5’imin içerisinde yer alıyor. Dokusu ve yapısı benim en sevdiklerimden dudakta ağırlık yapmıyor ancak orada olduğunu ve dudaklarınızı rahatlattığını hissedebiliyorsunuz. Nemlendirmesi oldukça başarılı gece yatarken sürdüğümde sabah dudaklarım hala nemli oluyor. Ürünün fiyatı 8.99 TL , Gratis ve Watsonslar’da satılıyor.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here