Lidyana.com Saat Alışverişim

8
3034

Ben pek takı takmam, ancak çok beğeneceğim de alıp takacağım. Ama saatsiz sokağa adımı atmam, atsam da kendimi eksik hissederim. Çocukken hep annemin saatlerine özenirdim, o da pek takı takmazdı saatini hiç kolundan çıkarmazdı. Ben de bu özentiyle para biriktirip kendime saat almıştım, o günden beri de saat benim bir uzvum haline geldi. Gözlük ve saat kullanan için en önemli aksesuarlar, uzun süre değiştirmediğiniz sizi yansıtan parçalar. madam kişot lidyana.com alışverişi Uzun zamandır altın sarısı saat arayışındaydım, geçen gün gezinirken lidyana.com‘daki çeşitlilik beni benden aldı.Sitedeki bütün saatleri inceledikten sonra Burunsuz Pinokyo’mun göğsündeki saatte karar kıldım. Sonra anneme saat bakmaya başladık, saat ararken ileride bizlere de hatıra olarak bırakabileceği bir saat istediğini söyleyince, bundan daha zamansız her çağa uyan bir saat bulamayız diye düşündük ve Nacar’ın bu modelini görünce ikimiz de tamam bu olmalı dedik.

 20140212132109-horz

 Saatlerin ikisi de tam istediğimiz gibi, garantileri ve kutularıyla beraber geldiler. ,Fakat benim saatim bileğime tam oturduğu için rahat edemedim ve ek bakla istedim  Everest Saat‘den, ancak Guess‘in satış politikasından dolayı +50 tl ödeme yaptım 2 adet bakla için, sizce de bu kadar büyük bir firmanın böyle bir şeyin hesabını yapıyor olması çok komik değil mi?

Her neyse bu benim lidyana.com dan yaptığım ikinci alışveriş, ürünlerin kalitesi ve iletişimlerinden memnun kaldım. Sizler için linkleri kopyalarken saatimin fiyatının arttığını görünce nasıl sevindim anlatamam 🙂 Sizin saatte favori markalarınız ve renkleriniz neler? Saat alırken en çok nelere dikkat edersiniz?

Edit:Bugün 6.7.14 ve hala bekliyorum baklaları umarım gelir çümkü artık sabrımın son sınırlarını zorluyorum…

xoxo, madam kişot

 

8 YORUMLAR

    • Çok teşekkür ederim, baklalarımı hala bekliyorum, ama ne yazık ki büyük markaların böyle küçük şeylere takılmak gibi bir huyları var :/

    • Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ancak bakla sorunum ve pimi de çıktı bir türlü takamadım istediğim gibi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here