Lila Kutu Alışverişim

3
1243

Herkese merhaba, uzun zamandır daha önceden yazdığım yazıları kullanıyorum bilgisayarım arızalandığı için. Bugün Instagram için fotoğraf çekince Merve’nin bilgisayarından taze taze yazı gireyim istedim.Bu perşembe akşamı lilakutu.com adresinden ilk defa alışveriş yaptım. Hepsi de oldukça merak ettiğim ürünler olduğu için heyecanla kavuşmayı bekledim.

Ürünlere geçmeden önce biraz alışveriş deneyimimden bahsetmek istiyorum sizlere. Lila Kutu uzun zamandır en memnun olduğum e-mağazalardan birisi oldu. Siparişimi girdiğim ilk saniyeden itibaren aşamalarla ilgili mail ve sms yoluyla bilgilendirildim. İlk iş gününde paketim kargoya verildi ve ertesi gün de elimdeydi. Yine sosyal medyada da oldukça ilgiliydiler. Kısacası ben Lila Kutu alışverişimden çok memnun kaldım, devamlı müşterilerinden birisi olacağım sanırım.

lila kutu alışverişim

 

Alışverişimin yanında iki adet tester ve lila rengi gül hediye geldi. Testerlardan birisini ben seçmiştim zaten diğeri de bana sürpriz oldu.

Dairy Fun Karamel & Elma Vücut Peelingi: Bunu Merve’ye aldık ama tabii ki ben de denedim. Öncelikle asıl alış sebebimiz itiraf ediyorum ki ambalajı, ancak içinden çıkan ürünün de bu derece kaliteli oluşu mutluluk verici. İnanılmaz derecede güzel kokuyor, öyle ki elimi yalamak istedim. Şimdilik sadece birer kez kullanmış olsak da kesinlikle cildi kurutmayan aksine nemlendiren bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Hurraw Moon Night Lip Balm: Hurraw markasının dudak balmlarını ülkemize girdiklerinden beri istiyordum. Aslında bütün alışverişi de onun yüzü suyu hürmetine yaptık diyebilirim. Şuana kadar iki kez sürdüm ve kokusu ve dokusunu oldukça başarılı buldum. Benim aldığım çeşidi Moon Night uyurken sürüp sabah kalkınca pamuk gibi dudaklara kavuşturmayı vaat ediyor. Bu gece deneyeceğim bakalım nasılmış.

Missha Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask: Missha Türkiye pazarına ilk giren Kore markalarından birisi. Özellikle BB kremleri ile meşhur olan markanın şuana kadar başka bir ürününü denemedim ve salatalık özlü uyku maskesi konusunda da oldukça heyecanlıyım. Korelillerde gördüğümden beri uyku maskesi denemek istiyordum, birçok başka seçeneğe bakınsam da en ulaşılabilir olan bu olduğu için tercihimi bundan yana kullandım. Bu geceden itibaren düzenli olarak kullanacağım.

Ürünlerin başlıklarına tıklayarak satın alabilirsiniz. Her üç ürünün de detaylı yazısını yazmak istiyorum iyice kullandıktan sonra. Gelecek yazıları kaçırmamak için mail adresiniz ile siteye üye olmayı unutmayın, iyi pazarlar!

xoxo, madam kişot

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here