Limonian Our Herb Story Bitkisel Yüz Temizleyici

0
772
Limonian_Our_Herb_Story_Bitkisel_Yüz_Temizleyici

Herkese merhaba! Haftanın son blog yazısında bir cilt bakım ürününün ağırlıyoruz! Benim yıllardır uygun fiyatlı ve etkili kore kozmetiği aradığımda ilk göz attığım site olan Limonian’ın getirmiş olduğu Limonian Our Herb Story Bitkisel Yüz Temizleyici sitede gezinirken denk gelip denemek için aldığım bir üründü. Peki memnun kaldım mı? Yorumlarım neler? Kore ürünlerini ne kadar çok sevdiğimi duymayan kalmadı değil mi? Özellikle cilt bakımı söz konusu olduğunda mümkün olduğunca kore ürünlerini kullanmaya çalışıyorum. Bence cilt bakımı söz konusu olduğu zaman onların eline su dökecek marka sayısı oldukça kısıtlı. Bundan birkaç yıl önce beraber çalışma şansını yakaladığım Limonian ailesi Türkiye’de farklı kozmetik ürünlerini bizlere sunan -özellikle de bu kadar uzun zamandır- sayılı markalardan brisi. Ürün fiyatları makul tutulduğu için ara ara girip ne var ne yok diye bakmayı, biten ürünlerimi yenilemeyi seviyorum.

our_herb_story

Ürünün 3 farklı çeşidi var, Lavanta, rosemary ve shea butter. Limonian’dan aldığım bilgiye göre aralarında koku dışında herhangi bir fark yok. Ben daha hafif olacağını düşünerek rosemaryi seçtim. Ürünün çok hafif bir kokusu var, varla yok arasında. Yapısı biraz katı, hatta tüpten sıkarken de hissediliyor bu katılığı. Parmak uçlarınıza alacağınız mercimek kadar ürün bütün yüzünüzü yıkamaya yetiyor.

Limonian Our Herb Story Bitkisel Yüz Temizleyici yüzü çok güzel temizliyor. Gıcır gıcır derler ya aynen öyle. Kuru ciltlerin çok fazla anlaşacağını düşünmüyorum bu yüzden. Benim cildim yağlı olduğu için sorun yaşamadım. Bence karma ve yağlı ciltlerin seveceği bir temizleyici. Ancak ürünü alırken tek beklentinizin temizleme olmasına dikkat edin. Çünkü sivilce görünümünü azaltma vb. bir etkisi yok. Zaten ürünün de böyle bir iddiası yok. uygun_fiyatlı_yüz_temizleme_jeliLimonian Our Herb Story Bitkisel Yüz Temizleyici benim memnun kalarak kullandığım bir ürün oldu. Şuanda da siteye yeni gelen keçi sütlü temizleyicide gözüm olmasaydı Limonian Our Herb Story Bitkisel Yüz Temizleyici ile devam ederdim büyük ihtimalle. Sizin bana önereceğiniz bir yüz temizleyici var mı? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın! -xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here