Lip Smacker Coca Cola Lip Balm

0
719
lip-smacker-coca-cola-lip-balm-fiyat

Lip Smacker Coca Cola Lip Balm uzun zamandır yazmak istediğim ama bir türlü sıranın gelmediği ürünlerden birisiydi. Nihayet blogda yer verebildiğim için çok mutluyum. Beni uzun zamandır takip ediyorsanız marka ülkeden çeklimeden önce Lip Smacker Coca Cola Lip Balmı ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuzdur. Bu yüzden Gratis Türkiye mağazalarında görünce büyük bir heyecanla hemen satın almıştım. 

Ürünün ambalajı gördüğünüz gibi dünya tatlısı. Coca Cola teneke kutu şeklindeki karton kutunun içinden tadı ve kokusu da aynı kolaya benzeyen Lip Smacker Coca Cola Lip Balmçıkıyor. Dudaklara çok az renk veren Lip Smacker Coca Cola Lip Balm günlük kullanım için birebir. Ancak şunu da söylemeliyim ki soğuk havalar için ya da kuru bölgeler için yeterli değil. Ben İstanbul’da severek kullandığım Lip Smacker Coca Cola Lip Balm‘ı Erzurum’da kullanamıyorum örneğin. Lip Smacker Coca Cola Lip Balmı alırken de bunu göz önünde bulundurmak lazım. Rengine aldanmayın Lip Smacker Coca Cola Lip Balm sürdüğünüz zaman dudaklara çok hafif tatlı bir renk veriyor. Ton olarak tarif edemiyorum çünkü aslında şeffafa yakın bir yapıda. Yurtdışında tüp şeklinde olanları olsa da ben Türkiye’de sadece klasik çevirmeli Lip Smacker Coca Cola Lip Balma denk geldim.

Bende Lip Smacker markasının birkaç farklı dudak balmı olsa da favorim hala Lip Smacker Coca Cola Lip Balm. Kolalının dışında Sprite, Coca Cola Cherry ve Fanta olanları da var. Ben ürünü ilk gördüğümde on küsüre almıştım ama indirimde yedi liraya da denk geldim. Bu yüzden indirimleri beklemenizi öneririm.

Daha yoğun nemlendirme özelliğine sahip bir ürün arıyorsanız Nuxe Reve de Miel Baume Levres Dudak Kremi yazım ilginizi çekebilir.

Daha uygun fiyatlı ve yoğun nemlendirme özelliğine sahip Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Kremi‘ne göz atmanızı öneririz.

Geceler için dudak maskesi niyetine kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız Hurraw! Gece Dudak Balmı yazıma da beklerim.

Son olarak vegan ve organik bir alternatif için Badger Balm Lavender&Orange dudak balmını okumanızı tavsiye ederim.