Madam Kişot’la Keşif: İrma Boutique

0
1339

Herkese yeniden merhaba, bu ayın keşfi de yine Kadıköy’den, bu sefer moda ile daha alakalı bir yer. İrma Boutique kursa gidip gelirken önünden geçip girmeye fırsat bulamadığım vitrinini birbirinden güzel elbiselerin süslediği bir butik.

Biz gittiğimizde vitrinde bu ciciler vardı ama şimdiye kadar kaç kez değişmiştir Allah bilir. İrma Boutique’in Nişantaşı ve Kadıköy’de olmak üzere İstanbul’da iki şubesi var. Butiğin asıl tasarımcısı Süsen Filiz ancak butikte ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda yeni Türk tasarımcılara da yer veriliyor.

Butiğin içi de vitrini kadar güzel, fiyat skalası ise oldukça geniş 95 liradan başlayan fiyatlarla herkesin bütçesine göre bir şeyler var. Ayakkabı ve çantalar el yapımı ve deri. Butikte ikinci el olan ürünlerse sadece saatler geriye kalan her şey sıfır.

Benim butikte en çok dikkatımı çeken köşe ise gözlükler. Birbirinden güzel modeller var gözlükler 15-50 yıllık bütün gözlüklere UV filtreli organik camlar takılıyormuş. Ben içlerinden birisine bayılsam da numaralı cam takmak için fazla ince olduğu için vedalaşmak zorunda kaldım.

Butiğe haftada yaklaşık kırk ürün ekleniyor, bedenleri ise 38-40 arasında değişiyor. Kesinlikle belli bir çizgiye sahip dönem esintilerini taşıyor. Birbirinden renkli tasarımları takip etmek ve butik ile iletişime geçmek için buradan İrma Butik’in Instagram sayfasına uçabilirsiniz.

*Elbiselerin fotoğrafları butiğin Instagram sayfasından alınmıştır, diğer fotoğrafların hepsi Merve Yıldız tarafından çekilmiştir ve bütün hakları saklıdır. 

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here