Madam Kişot’la Keşif: Nev Mekan

0
758

Bu yazının 1,5 yıldır taslaklarda beklediğini söylesem? Ne kadar uzun zaman olmuş değil mi! Nev Mekan Üsküdar’da belediyeye bağlı olan bir mekan. Bağlarbaşı Kültür Merkezi ile aynı bahçeye bakıyor.

Ben iki kere gitme şansı yakaladım. İkisinde de zor yer bulduk. Mekanı bu kadar cazip yapan şey ne derseniz; belediyeye bağlı olduğu için uçuk fiyatlar yok.

İç tasarımı çok güzel. Sık sık kültürel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Benim en sevdiğim özelliği ise içerisinde ders çalışmaya uygun masalar olması. Toplu projelerde rahatça buluşulunabilecek bir yer.Menüsü ne yazık ki çok zengin değil. Eğer seçici bir insansanız yemek bulmada sorun yaşayabilirsiniz. Ama var olan çeşitlerin genel olarak lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Önerim ise kesinlikle köri soslu ve tavuklu makarnası! Son zamanlarda yediğim en lezzetli makarnaydı diyebilirim.

TEILEN
Önceki İçerikN’aber?
Sonraki İçerikMadam’ın Kitaplığı: İslami Feminizmler
Yeni şeyler denemeyi seven, kendiyle olan yarışı asla bitmeyen bir Madam. Halihazırda 23 yaşında ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'ndan mezun. Hayatın onu nereye götüreceğini o da merakla bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here