Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası: H&M Plus Sizes

0
710
hm_online_alışveriş

Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası’nda daha önce sizlerle Bonprix markasını paylaşmıştım. Bugün de büyük beden online alışveriş için ikinci önerim olan H&M Plus Sizes’ı sizlerle inceliyor olacağız. Kahvenizi çayınızı alın ve Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası: H&M Plus Sizes yazısıyla marka hakkında aklınıza gelebilecek her şeyi okuyun!

H&M markasını bilmeyenimiz yoktur diye düşünüyorum. Hızlı tüketime dayalı şirket politikası ile tanıdığımız H&M Türkiye’de büyük beden kategorisinde ürün satan sayılı markalardan birisi. Özellikle gençlerin de giyebileceği, trendlere uygun koleksiyonlar çıkartması ile diğer büyük beden markaları arasından sıyrılıyor. Birçok yaş grubu ve stilin kendine göre parçalar bulabileceğini düşünüyorum. Ürünler en geç 3 iş gününde kargoya veriliyor. H&M Türkiye Yurtiçi kargo ile beraber çalışıyor aklınızda bulunsun. Eğer gelen ürünlerden memnun kalmazsanız kurye çağırarak kolayca iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. İade ücretler de çok kısa bir sürede hesabınıza aktarılıyor.

Bence markanın en kötü özelliği ürünlerinin kalite olarak en iyi seçenek olmaması. Sanırım geri dönüştürülebilir kumaşlar kullanıldığı için ürünler çok çabuk deforme oluyor. Aldığım birçok ürün kendi kendine delinmeye başlıyor. Ve kazak gibi parçalar da çok çabuk tüyleniyor, yani yatırımlık parça alayım uzun süre gitsin derseniz H&M doğru adres değil. Markadan özellikle tavsiye edeceğim ürün grubu ise kesinlikle ceketler! -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here