Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası

0
643

Herkese yeniden merhaba! Bu hafta uzun zamandır yapmak istediğim bir seriye başlıyorum; Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası. Büyük beden kıyafet bulmak ne yazık ki her zaman çok kolay olamayabiliyor. Yıl 2017 olsa da bizim mahallelerimizdeki büyük beden mağazaları genellikle lastikli etek ve namaz elbisesi modelleri ağırlıklı çalışıyor.

Durum böyle olunca birçoğumuz ya istediğini bulamayıp terzi yollarına düşüyor, ya da internet alışverişine başvuruyor. Ben %98 ikinci seçeneği kullanıyorum. Yaklaşık sekiz yaşımdan beri ortalamanın üstünde bir kilom var ve bundan biraz öncesine çok değil liseye örneğin, baktığımda kilomla ilgili beni üzen tek şeyin istediğim gibi kıyafetler bulamamak olduğunu görüyorum.

O zaman kredi kartım yoktu online mağazalar bu kadar gelişmiş değildi. Sadece beş sene öncesi dahi olsa her şey bu kadar ulaşılabilir değildi. Bu yüzden ne zaman alışverişe çıksam sinirlendiğimi hatırlıyorum. Her ne kadar bulunduğumuz tarihi göz önüne alınca çok gerilerde olduğumuzu düşünsem de geçmişle kıyasladığımda şuan çok daha şanslıyız. Birçok büyük mağaza büyük beden koleksiyonları çıkartıyor. Yurtdışından alışveriş imkanımız var…

Daha önce bazı büyük beden alışverişlerimi sizinle burada paylaşmıştım. Bunun dışında Hanımzade de kendi deneyimlerine ara sıra blogunda ve kanalında yer veriyor.

Ancak bu ne aldığımdan ziyade deneyimlerimi içeren bir seri olacak. Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası serisinde sürekli olarak alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım büyük beden markalarını sizinle paylaşıyor olacağım. Paylaşacağım markaların hepsinin online satışı olacak, bazılarının fiziksel mağazaları da mevcut.

TEILEN
Önceki İçerikWet n Wild Nutty Tekli Far
Sonraki İçerikMadam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası: Bonprix
Yeni şeyler denemeyi seven, kendiyle olan yarışı asla bitmeyen bir Madam. Halihazırda 23 yaşında ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'ndan mezun. Hayatın onu nereye götüreceğini o da merakla bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here