Mini H&M Alışverişim

2
1155

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba, geçen cumartesi sınavlarımın bitmesi ile içimin rahatladığı bir hafta sonu geçirdim nihayet ve fırsattan istifade Brandium H&M’de aldım soluğu. H&M tasarımlarıyla içimi ısıtan markalardan birisi ancak uygun fiyat, güzel tasarım, orta kalite ürünlere sahip ne yazık ki. Kozmetik diyetine girdiğim için tek bir tane bile makyaj malzemesi almadım ki 3 al 2 öde indirimi vardı (!) daha çok ihtiyaç ağırlıklı bir alışveriş yapmaya çalıştım.

20150503_140641

Aldıklarımı önce topluca göstermek istedim. Kozmetik ürünlerindeki 3 al 2 öde indirimi vardı ben gittiğimde ancak ne zamana kadar devam edeceğini sormayı unuttum o yüzden gidince bir bakın derim.

20150503_141914

6,99 TL (adet fiyatı)

Soldaki makyaj cüzdanını ilk gördüğüm anda aşık olmuştum, hatta Instagram’da da paylaşmıştım kimse bulamayınca ben de umutsuz bir şekilde gittim aslında ama şansıma bir sürü vardı. İnternette görmediğim bir modeli de kaktüslü olandı onu da çok sevdim birini makyaj birisini de kalemlerim için kullanmayı düşünüyorum, tabii kıyabilirsem.

20150503_142055_1

12,99 TL

Daha önce şu yazımda bu devasa Body Butter’ların biraz daha süslü halini aldığımdan bahsetmiştim, onu annem için almıştım bunu da hazır 3 al 2 öde indirimi varken teyzemle aldık. Kokusu inanılmaz hafif ve nemlendirmesi de oldukça başarılı.

20150503_142237

29,99 TL

Son aldığım parça ise bu yazlık keten ayakkabılar, geçen yaz çok benzer bir desenini almıştım ve bütün yaz başka ayakkabıya ihtiyaç duymadım, üstelik çorapsız da giyebildiğim için daha da çok seviyorum. Renginden dolayı bir çok kıyafetime uyum sağlıyor. İç astar tabanları biraz kalitesiz o yüzden ben Deichmann’dan üç beş liraya satılan havlu tabanlardan koyup kullanıyorum.

2 YORUMLAR

  1. Çok güzel bir alışveriş olmuş, güle güle kullan! ^^
    “3 al 2 öde”den ben bir türlü yararlanamadım çünkü gittiğim mağazalarda neredeyse ürün yoktu. Sen çok şanslıymışsın.
    H&M’in bu keten ayakkabılarını ben de çok seviyorum. Geçtiğimiz yazların birini ben de sadece onlardan biriyle geçirmiştim. İndirimde 5-10 TL’ye buldukça da stoklama gibi bir manyaklığım var 😀 Seninkini de çok beğendim.

    • Çok teşekkür ederim kuzum, daha önce de cevaplamıştım ama sistemde hata olmuş sanırım 🙂 Ben de bir kere denk gelebildim sadece. Brandium şubesinde genelde stoklar dolu oluyor onunla da alakalı olabilir 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here