Minik İndirim Alışverişi (H&M, Clarie’s, Accessorize)

3
998

İndirim sezonunda hepimiz biraz kendimizi kaybediyoruz değil mi? Bir tek ben değilim her çıkışımda eve poşetlerle dönen umarım. Dün Clarie’s ve Accessorize’dan yaptığım ve bir süre önce de H&M’den yaptığım minik alışverişimi fikir vermek için sizlerle de paylaşmaya karar verdim.

H&M indirim alışverişim

makyaj çantası: 5 TL

ataş seti: 3 TL

H&M indirim alışverişimde aslında bir kaç parça da kıyafet vardı ancak onları ayrıca yazmayı düşündüğüm için bu yazıya katmadım. Kırtasiye ürünleri genelde paketleri açılmış ve mahvolmuş durumdaydı bu altılı ataş setinden de sağlam olan tek bir tane kalmıştı. Okul zamanında çok işime yaradıkları ve çok güzel oldukları için hemen aldım.

H&M indirim alışverişimH&M bu sene makyaj ürünlerini tamamen yenileyeceği için her şeyi müthiş derecede indirdi, bronzer ve allıklar 3 tl’ye düştü ki benim dışımda almayan kalmadı sanırım. Ben kozmetik ürünlerinden sadece ıslak mendil ve maskelerinden aldım. Aslında maskelerin iki çeşidini daha almıştım ama bir kısmını hediye ettim bir kısmını da kendim kullandım ve geriye sadece bu kaldı. Islak mendillerinden daha önce de kullanmış ve çok sevmiştim o yüzden bir kaç tane almak istedim.

Clarie's indirim alışverişim

uyku maskesi: 8.99 TL

taç: 5 TL

Clarie’s indirim alışverişim ise sadece bu iki parçadan oluşuyor. Dün Tepe Nautilus şubesinden aldım, aslında yelpaze bakmak için girmiştim ama bunları görünce dayanamadım. Uyku maskesi şuana kadar kullandıklarımın en rahatı, eğer şansınız olursa bakmanızı öneririm. Şubede ikisinden de bir iki tane daha vardı.

Accessorize indirim alışverişim

 

kolye: 11.25 TL

Geçen sezon Accessorize indirimi gerçekten mükemmeldi hatta bence son bir kaç senenin yıldızı olmuştu benim için. Bu sezon sadece bir çanta beğenmiştim ve bulursam indirimde alırım diye düşünmüştüm ama kalmamıştı ne yazık ki. Ben de bana Alice Harikalar diyarını anımsatan bu çaydanlık kolyeyi aldım sadece.

Benim minik indirim alışverişim böyleydi siz indirimden neler aldınız?

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here