Mis Kokulu Bayramlar / Eid Mubarak

8
995

Bayramda tatilde olacağım, internet erişimim kısıtlı olacağı için on gün önceden yazıyorum bayram yazımı ama bütün içtenliğimle de yaşıyorum bayram heyecanını.

I’ll be on holiday at the Eid, my internet connection will be limited, so I’m writing my Eid post ten days ago. But i feel all the enjoy…Uzun zamandır ilk kez bayramda şehir dışında olacağım İstanbul bensiz ne yapar bilemiyorum ama ben onsuz bol bol eğlenmeyi planlıyorum. Umarım siz de sevdiklerinizle beraber kocaman kahkahalar ile geçireceğiniz bir bayram geçirirsiniz.

After a long time I’ll be out of town, I don’t know what to do İstanbul without me but I’m planning having a lot of fun. I hope you’ll have a wonderful Eid with loved ones…

IMG_7358

Şimdi ben size çifte kavrulmuş lokumumdan, menekşeli akidemden ikram ediyorum, sonra da incir kolanyası döküyorum pamuk ellerinize, çok güzel kokuyor değil mi?

Now I’m holding a big bowl fullfilled with violet flavoured candies, Turkish delight, and pouring fig colagne in your hands, it smells wonderful isn’t it?

xoxo, madam kişot

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here