Missha Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask

1
770

İyi pazarlar, bu pazar her pazar düzenli olarak yaptığım cilt bakımının birazını da bloga taşımaya karar verdim. Öncelikle Sleeping Mask’e aşina olmayanlar için kısaca açıklamam gerekirse; geceleri yatmadan önce temiz cildinize sürdüğünüz ve bütün gece siz uyurken cildinize bakım yapan maskeler, tabii ki yine sevgili dahi Koreli dostlarımızın bizlere kazandırdığı ürünlerden birisi. Özellikle gece 10 ile 3 arası cildin yenilenme saatleri olduğu için aslında düşünüldüğünde epey mantıklı bir maske çeşidi. Bu kısa ön bilgiden sonra Missha Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask‘ı hep beraber incelemeye ne dersiniz?

Missha Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask

Birkaç ay önce Koreli Vloggerlardan birinde Sleeping Mask görünce harıl harıl Türkiye’de aramaya başladım ve The Face Shop ile Missha’nın Sleep Mask’lerini bulabildim. Hem fiyatı hem de içeriğindeki salatalık özlerinden dolayı tercihimi Missha’nın Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask‘inden yana kullandım. İyi ki de onu seçmişim! Aldığım günden beri çok ama çok severek kullandığım bir ürün oldu. Yağlı cilde sahip olanlar bilir ki yüzümüze her nemlendiriciyi rahat rahat süremeyiz hemen kusuverir. Hatta ben bu yüzden dışarı çıkacağım zaman genelde nemlendiriciyi pas geçerim.

Secret Recipe Cucumber Sleeping MaskAncak Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask‘ın yapısı o kadar hafif ki anında emiliyor ve cildimi pamuk gibi yapıyor. İşin en güzel kısmı ise sabah uyandığımda da bu his devam ediyor. Bu yüzden de gün içindeki nemlendirme ihtiyacım yarı yarıya düştü diyebilirim rahatlıkla. Kokusu mis gibi taze salatalık, hani şu annelerimizin biz küçükken kullandığı Arko kremler gibi. Kore kozmetiklerine benim gibi meraklı olan herkese gözü kapalı önerebileceğim Missha Secret Recipe Cucumber Sleeping Mask‘ı ben Lila Kutu‘dan satın almıştım, linke tıklayarak siz de ürüne ulaşabilirsiniz.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here