Moshos Garden Sweetheart Nemlendirici

0
1464

Herkese yeniden merhaba, bugün artık hepinizin ne kadar sevdiğimi anladığını düşündüğüm Moshos Garden markasından Sweetheart Nemlendirici blogun misafiri. Daha önceki yazılara denk gelmediyseniz Moshos Garden %100 doğal ve organik bakım ürünleri üreten Peta onaylı cruelty free bir marka. Benim önceden yazdığım Moshos Garden yazılarına ise buradan ve şuradan ışınlanabilirsiniz.

20150404_110723

Moshos Garden Sweetheart nemlendirici aldığım ilk günden beri cilt bakımımın vazgeçilmezleri arasına girdi. Aslında yağlı ciltlere önerilmeyen bir ürün olsa da ben en kötü ihtimalle ellerime sürerim diyerek kendime 2 tane aldım. İyi ki almışım. Dört ayda bitirip yenisine başladığım ender ürünlerden birisi oldu.

Oldukça katı bir kıvamı var, ancak düzgünce yüzünüze yedirirseniz az bir miktar yeterli oluyor. Her gün kullanıma uygun. Kokusu bana lavantayı anımsatsa da içeriğinde göremedim. İçindeki organik paçuli ve ylang ylang ile rahatlatma etkisi olduğu yazıyor ancak ben o etkisini göremedim. Yağlı ve akneli bir cildim olmasına rağmen sivilcelenme yapmadı. Aksine daha önce bahsettiğim ikiliyle beraber sivilcelerimin durulmasını sağladılar. Ben Moshos Garden Sweetheart nemlendiriciyi genelde geceleri kullanıyorum çünkü benim cildim için üzerine makyaj yapamayacağım yoğunlukta. İyi nemlendiren ve temiz içerikli bir ürün arıyorsanız mutlaka göz atın derim ürünü Moshos Garden’ın kendi sitesinden temin edebilirsiniz.

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here