Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack

0
898

Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack ile son zamanlarda kaleme aldığım gece maskelerine bir yenisini daha ekliyorum. Sanırım şuana kadar yazdığım beşinci gece maskesi Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack. İçlerinde en uygun fiyatlı olan da yine kendisi. Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack ile ilgili olarak sevdiğim tek özellik de ulaşılabilir olması. Her zaman mağazalarda birebir aynısı olmasa da benzer ürünler illa ki oluyor. Ürünler çok çabuk gelip gittiği için aradığınız şeyi bulmak istiyorsanız Mumuso’yu sıkı bir şekilde takip etmek lazım.

Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack Yapısı

Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack‘in çok farklı bir yapısı var. Ürünün üzerinden aldıktan sonra tekrar eski yapısına geri dönüyor hemen. Normalde yanında spatul amaçlı bir kaşıkla geliyor. Ancak ben ürünün kutusu ile beraber yanlışlıkla çöpe attım. Jel kıvamındaki yapısı sayesinde oldukça bereketli bir ürün. 20 TL’ye satılan Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack uzun süre gidiyor. Kokusu bana çilekli sütü hatırlattı. Ama belirtmekte fayda var oldukça yapay bir kokusu var. Bununla beraber nefesinizi tıkayacak yoğun kokulu ürünlerden birisi değil.

Benim cildim yağlı olduğu için Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack‘in nemlendirmesi bana yeterli geldi. Eğer kuru bir cildiniz varsa size yeterli gelmeyebilir. Bu ürün bittikten sonra geçen hafta paylaştığım Holika Holika Honey Sleeping Pack ürününü kullanmaya başladım. Kullandıkça ikisi arasında etki olarak ne kadar büyük fark olduğunu da hissettim. Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack‘i sürdükten sonra elimi yüzüme götürdüğümde orada bir tabaka olduğunu hissediyordum. 

Sanki elimi gezdirsem kir çıkar gibi Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack de yüzümden çıkacak gibiydi. Holika Holika da ise yoğun yapısından dolayı varlığını hissetsem de insanı rahatsız edecek şekilde değil asla. Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack bu tarz uzakdoğu menşeili market zincirlerinden aldığım ürünlerde kesinlikle tester deneme arzusu uyandırdı bende.

İlk aldığım ürün Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack‘ten sonra Miniso, Mumuso vb. yerlerden bir şey almak istediğimde mutlaka testerına yöneliyorum artık. Tabii ki her cilt yapısı ve ihtiyacı farklı. Ancak Mumuso Bubble Tea Sleeping Pack benim için bir daha asla almayacağım ürünler arasına girdi ne yazık ki.

Eğer Mumuso cilt bakımı ürünleri ilginizi çekiyorsa Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator yazıma da bakmanızı tavsiye ederim.