Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator

1
744
mumuso_peeling

Nasılsınız? Bugün harika bir ürün ile karşınızdayım. Biliyorsunuz Kore ürünlerini çok seviyorum. Allah’a şükür ülkemizde de git gide daha çok Kore ürünü satışa çıkıyor. Ben de denk geldikçe bütçeme uygun olanları deniyorum. Sanırım ünlü Kore markalarının meşhur ürünlerine uygun fiyatlı alternatifler bulabileceğimiz en güzel seçenekler Miniso ve Mumuso gibi uzak doğu marketleri. Günlük cilt bakımımın vazgeçilmezlerinden olan cilt yenileyici exfoliaterları genellikle 30-40 tl’den aşağı fiyatlarda bulamıyorum. Geçtiğimiz günlerde Mumuso’da gezerken Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator’ı sadece 15 TL’ye görünce denemek için hemen aldık. 

Bu tarz exfoliatorlerden daha önce Instagram profilimde çokça bahsetmiştim. Cildi çok güzel ve hızlı bir şekilde temizledikleri için ben severek kullanıyorum. Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator ile şuana kadar denediğim diğer ürünler arasında pek bir fark göremedim. Genellikle ölü deriyi temizlerken etkileri fark ediliyor. Nasıl desem ki? Bazıları sanki çubuk çubuk çıkarırken bazıları top top çıkartıyor. Oldukça iğrenç bir detay ama öyle yani, ne yapabilirim ki? Ürün yukarıdaki gibi şeffaf ve jel kıvamında. Cildinize masaj yaparak yaptığınızda ise gördüğünüz gibi ölü derileri çıkartıyor. Ben iki günde bir bütün yüzüme uyguluyorum. Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator ile ilgili sevmediğim tek şey biraz zor çıkıyor olması oldu. Düzgün temizlemezseniz yüzünüzde kuruyup kalıyor ve çıkarmaya çalıştığınız zaman da yüzünüzdeki ayva tüyleri yolabiliyor. Bu yüzden temizlerken dikkat edin derim.

Ben Mumuso Clean Dew Lemon Refreshing Exfoliator genel olarak beğendim. Bittiği zaman tekrar alır mıyım eğer bütçem kısıtlı ise evet. Ama param olduğu zaman Holika Holika ile devam ederim. -xoxo, madam kişot 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here