N’aber?

0
753

O kadar uzun zamandır yazmıyorum, adam gibi paylaşmıyorum ki içim şişti! Arada geçen zamanda bir sürü şey yaptım en azından bu da benim avuntum olsun? Neler yaptığımı merak eden var mı acaba bilmiyorum ama siteye uğrayan var bayağı o halde üç beş merak eden vardır diye umuyorum. Aman merak etmeseniz de yazıyorum işte. school illustration ile ilgili görsel sonucu

Beni uzun zamandır takip ediyorsanız ya da oradan buradan tanışıyorsak bu sene fakültedeki son yılım olduğunu biliyorsunuzdur. Her şeyden kendimi soyutlamamın en önemli sebebi de bu aslında.

Bu sene deli gibi yoğun geçiyor. Yoğunluk güzel tabii aslında ama yorucu. Bilmeyenler için okulumu da yazayım: İstanbul Üniversitesi’nde Arap Dili ve Edebiyatı okuyorum. Allah’ın izni ile bu sene son olacak. Ama bu kadar yoğun olmamın tek sebebi okul değil. Yani en azından bizim bölüm değil. Bu sene başında sınavsız ikinci üniversite hakkımdan faydalanıp AÖF’de radyo ve televizyon programcılığı önlisansa kaydoldum.

Bir de YÖK bize formasyon hakkı tanımışken onu da alayım kenarda dursun dedim. Yani sizin anlayacağınız vize döneminde toplam 24 dersim vardı. Sonra formasyon finalleri hava şartlarından dolayı AÖF ile aynı haftaya alınınca motoru yakmamak için peşini bıraktım. Buraya sürekli yazamasam da Tesettür Giyim’in daimi üyesiyim beni özlerseniz oraya uğrayıp moda ve bakım ile ilgili yazılarıma göz atabilirsiniz.

İkinci dönem sadece 11 dersim var ama bir de stajım var. Evet öğretmenlik stajı yapıyorum! O kadar garip ki sıraların öbür tarafında olmak anlatamam. Şansa bakın ki mezun olduğum lise olan Kartal Anadolu İmam Hatip’te yapıyorum stajı. Hem de aynı dönemde benimle beraber liseden sınıf arkadaşım -en yakın arkadaşlarımdan birisi-  aynı alanda stajyer.

Yani genel olarak dopdolu bir yıl geçiriyorum.  Bu arada çok çok çok çok uzun zamandır hayalim olan pembe saçı yaptım sonunda! Sonra çok zaman aldığı için tekrar kahveye döndüm. Okul ve küçük işler dışında ise şuanda yapmayı gerçekten çok istediğim birkaç proje için çalışıyorum. Hala ortada elle tutulur bir şey olmadığı için sizinle bir şey paylaşamıyorum ama eğer gerçekleştirebilirsem kesinlikle haberiniz olacak…

Bir yandan da kendi kendime Photoshop ve dijital ortamda çizim yapabilmeyi çözmeye ilerletmeye çalışıyorum. Açıkçası şuanda olduğum yer ilerisi için hiçbir şeyi kesin olarak göstermiyor. Ama önemli olan bulunduğumuz noktada elimizden gelenin en iyisini yapmak değil mi?

Neyse sitedeki arıza giderildi, tasarım yenilendi. Geriye bir tek benim yazı eklemeye olan azmim kaldı. O da olacak inşallah. Görüşmek üzere kendinize iyi bakın!

TEILEN
Önceki İçerikZootopia (cuma ritüeli 53)
Sonraki İçerikMadam Kişot’la Keşif: Nev Mekan
Yeni şeyler denemeyi seven, kendiyle olan yarışı asla bitmeyen bir Madam. Halihazırda 23 yaşında ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'ndan mezun. Hayatın onu nereye götüreceğini o da merakla bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here