Nyx Tame&Frame Kaş Pomadı (01 Blonde)

0
1520

Bugünün blog konuğu Nyx markasının ünlü Tame&Frame kaş pomadlarından 01 blonde rengi. Loreal ailesi NYX markasını bünyesine kattıktan sonra ülkemizde de daha aktif bir marka haline geldi. İlk mağazasını bu yaz Bağdat Caddesi’nde açan NYX markasının neredeyse tüm ürünlerine ulaşabiliyoruz artık. Ablamın gelinlik randevularına gidip gelirken sık sık uğrama şansı bulduğumuz NYX mağazasından aldığım ilk ürünlerden birisi ise Tame&Frame kaş pomadı oldu. Birçok Youtuber ve Blogger’ın Anastasia Beverly Hills’in Dipbrow’ına muadil olarak gösterince alıp denemek istedim.

Ürün kavanoz tipi bir ambalaja sahip. 0.18 oz miktarında ve 6 aylık da kullanım ömrü var. Beş farklı renk seçeneği mevcut. Bendeki en açık rengi olan 01 Blonde. Ürünün oldukça farklı bir kıvamı var.

Tame&Frame kaş pomadı  Biraz katı, kuru ve pudralı diye tarif edebilirim sanırım. Yanında herhangi bir aplikatör bulunmuyor, yani kendi kaş fırçanız olmadan uygulamanız mümkün değil.  NYX Tame&Frame kaş pomadı suya dayanıklı bir formüle sahip. Bu özelliği sayesinde de gün boyu kalıcı bir sonuç elde ediyorsunuz.

  Uygulandığında oldukça doğal bir sonuç veriyor. Ben kaş ürünlerini yeniden şekillendirmek, koyulaştırmaktan ziyade seyrek olan yerlerin daha dolu görünmesi için kullanıyorum. 

NYX Tame&Frame kaş pomadı bu işi çok kolay bir hale getiriyor. Kaş maskaraları ne kadar yoğun olursa olsun bu işi tam anlamıyla yapamıyor, kalemlerse bu kadar doğal durmuyor. Aldığımdan beri eğer vaktim varsa kaşlarım için elim hep NYX Tame&Frame kaş pomadına gidiyor. Sanırım ürünün en büyük eksisi çok çabuk kuruyabilmesi. Kavanoz ambalajlardaki tüm göz ve kaş ürünleri gibi kurumaya müsait bir yapısı var. Bu yüzden kullanırken hava almaması için elimin üzerine ters çevirerek kullanıyorum. Ben her şeyiyle fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Eğer güzel bir kaş ürünü almak istiyorsanız NYX Tame&Frame kaş pomadına bir şans verin derim.  Ürünün fiyatı 21 TL NYX Türkiye, Boyner ve YKM mağazalarından satın alabilirsiniz. -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here