Olivia Palermo Evlendi/Olivia Palermo Married

6
938

The-really-Final-Shot-2

 

New York sosyetesinden olan oyuncu, blogger, tasarımcı, model ve daha bir sürü iş yapan 28 yaşındaki Palermo bu hafta altı buçuk yıldır beraber olduğu Johannes Huebl ile New York’ta sadece aile ve yakın çevrelerinin katıldığı bir törenle dünya evine girdi.

New York socialite, actress, model, blogger, designer Olivia Palermo married  with Johannes Huebl at NY this week. The cerenomy was very intimate, very befitting of the private couple, the two said their vows amongst only a handful of family members and closest friends…

Stili bir çok kişi ve otorite tarafından beğenilen Palermo’yu daha önce hiç detaylı olarak incelememiştim aslında, ancak gelinliğini görünce üzerine yazmaya değer kesinlikle dedim.

 Actually I didn’t look her style closely before, but when I saw her wedding dress I said that I should write about her.

The-Final-Solo-Shot

 

Carolina Herrera kaşmir kazağı, efil efil tül eteği ve gece mavisi Manolo Blahnik ayakkabılarıyla çimlerin üzerinde mükemmel gözüküyor. Bence insanlar düğünlerinde içlerinden geldiği gibi giyinmeli, rahat  etmeli. Palermo’nun gelinliği bu yüzden çok hoşuma gitti.

She looks so beautiful on the green with her cashmire Carolina Herrera sweater, comfartable skirt and Manolo Blahnik deep blue shoes. I think people should feel comfartable at their weddings.

Makyajı ve saçı da aynı şekilde sade ve kendi güzelliğinin altını çizecek şekilde, üstünü karalayacak şekilde değil.

Her makeup and hair are the same way. They were helping to show her own beauty not overlie it.

*Fotoğraflar Palermo’nun kendi blogundan alınmıştır.

 xoxo,madam kişot

6 YORUMLAR

  1. Annesinin en kıymetli ayakkabılarını bulmuş küçük kız çocuğu kadar mutlu görünmek istedim derdi, eğer Olivia Palermo ya sorsaydık. Özgün ve özgür ruhlu, gelinliği de böyle olmalıydı. Çok beğendim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here