Orijinal Anneler Günü Hediyeleri

0
497

Mayısın ilk gününden herkese merhaba. Öncelikle bütün işçilerin bayramı kutlu olsun. Mayıs ayına girmemiz ile beraber hepimizin aklını kurcalayan ortak bir soru var. “Anneler gününde ne alsam?” Özellikle benim gibi hediyesini aylar önce düşünmeye başlayan titizler için şu son günlerin önemi çok büyük. Pazartesi günü aklıma gelen en anlamlı anneler günü hediyelerini şurada yazmıştım. Bugün de aklıma gelen, denk geldiğim birkaç orijinal hediye ve fikri sizinle de paylaşmak istedim. İşte Orijinal Anneler Günü Hediyeleri. 

Yıldız Satın Alma 

Eğer çokça yabancı dizi izliyorsanız hediye olarak yıldız satın alınmasına denk gelmiş olabilirsiniz. Açıkçası bu biraz ikircikli. Yani bir açıdan kimsenin sahip olamayacağı ve açıkçası Allah’ın yıldızını satmayı akıl eden kurnazlar dışında kimseye fayda sağlamayacak bir şey biraz. Ama yine de bana hediye edilse hoşuma giderdi ne yalan söyleyeyim. Böyle “madam kişot” diye bir yıldız olsa. İstanbul’un aydınlığından asla göremediğimiz yıldızlara bakarken bana göz kırpsa falan. Hayaller hayaller… Neyse ciddiyete dönersek eğer astrolojiye ilgi duyan bir anneniz varsa bence hoşuna gidecektir. Sanırım yıldız takımları da alınabiliyor. Size özel yıldızınızı görmenizi sağlayan bir harita da yolluyorlarmış. Ben firmanın yalancısıyım. Ben Online Star

Müzik Hediye Edin 

Eskiden insanlar birbirleri için sevdikleri şarkılardan kaset çekerdi, sonra cd doldurmaya başladık. Şimdilerde ise bu tarz şeyler pek yapılmaz oldu. Müzik dinlemeyi seven bir anneniz varsa ona Spotify ve Fizy gibi sınırsız müzik keyfi sunan bir platformda üyelik açabilirsiniz. Açtığınız platformda anneniz için ilk çalma listesini onun sevdiği ya da beraber dinlediğiniz şarkılar ile oluşturabilirsiniz. Yanına bir de güzel bir kulaklık eklediniz mi gittiği her yerde dilediği gibi sevdiği şarkıları dinleyebilir. Register’da en uygun fiyata denk geldim. İlginizi çekerse diye linkini de buraya bırakıyorum.

Bırakın Biraz da Kendisini Dinlesin

Bütün sene bizimle ve dertlerimizle uğraşmaktan bunalan annelere en orijinal hediyelerden birisi tek başlarına çıkacakları bir seyahat olabilir, ne dersiniz? Özellikle tatili ve gezmeyi seven annelerin bu fikre bayılacağından eminim! Annenize bütçenize uyan bir tatil hediye edin. Bunun için illa ki şehir dışını seçmek zorunda da değilsiniz. Yaşadığınız şehirde güzel bir otelde spa ile beraber kafasını dinleyeceği bir oda da gayet dinlendirici bir hediye olabilir.

Bu senenin ikinci ve muhtemelen son anneler günü yazısının sonuna geldik. Sizin anneler günü için hediye önerileriniz var mı? -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here