Oseque High-end Touch Fondoten

1
1329

Herkese yeniden merhaba, geçen çarşamba gelen Oseque High-end Touch fondoteni tam bir haftadır kullanıyorum ve ilk izlenimimi sizlere aktarmak için hazırım.

20150509_112816

Öncelikle gelen pakete kısaca göz atalım mı? İçerisinden aşırı tatlı bir notla beraber Ginseng çayı ve tek kullanımlık bir maske çıktı. Kore ürünlerine genel olarak aşık olan birisi olarak kıyamadım henüz maskemi kullanmaya ama kullanır kullanmaz sosyal medyada yazarım nasıl bulduğumu. Tabii asıl konumuz olan Oseque High-end Touch fondoten de çıktı paketten, bana uygun olan 21 numaralı rengi. Ama fondotenin rengi çok çabuk ciltle bütünleştiği için açık buğdaylar da kullanabilir gibi geldi bana.

20150509_114430

Oseque High-end Touch fondoten mekanizması ile piyasadaki muadillerinden oldukça farklı. Sadece ambalajına duyulan merak bile aldırtabilir insana, sünger roll-on başlığıyla acaba pratik mi yoksa lüzumsuz bir fanfinifon mu diye düşündüm Oseque High-end Touch fondoteni ilk gördüğüm zaman.

20150509_114453

Başlığın solundaki (başparmakçığımın tam altındaki) tuşa 4-5 kere basarak ürünü alıp yüzünüze dağıtarak sürüyorsunuz. Ben 2 kere basıp dağıtıyorum ve eğer ihtiyaç duyarsam tekrar basıp üzerinden geçiyorum. Ürünün eğlenceli kullanım şekli bende düzenli olarak kullanma isteği uyandırdı her gün dışarı çıkmasam bile sürüp oturuyorum evde.

20150509_114537
Roller başlık bence kesinlikle süper bir kere en başta fırça kullanmaya gerek kalmıyor. Ayrıca dışarı çıkarken de yanınıza fırça balan almaya gerek kalmıyor ve bir klik ile gereken yerleri kolayca tazeleyebiliyorsunuz. En iyi kısmı ise dudak çevresinde çok temiz iş çıkarıyor olması. Dudak çevresinde oldukça net bir çizgi oluşturabiliyorsunuz. Kullanımında kullanışsız diyebileceğim tek alan göz altı onda da zaten ayrı kapatıcı kullanmam gerektiği için takılmadım bu duruma.

Oseque High-end Touch foundation no 21 swatch

Ürün SPF 34 özelliği ile yazın rahatça kullanılabilir. Kapatıcılığı orta derecede, ama yüzü öyle sağlıklı ve canlı gösteriyor ki sivilceler takılmıyor aklıma. Kolumda bile ne kadar güzel durduğunu görebilirsiniz zaten. Cilt tonu ile hemen eşitleniyor ve peçeteye bulaşmıyor. Ki high end ürünlerin bile birçoğunda ciddi bulaşma sorunları var. Cilt ürünü emdiği için yüzde ağırlık yapmıyor ve doğal duruyor. Bitiş olarak biraz parlak bunun sebebi de içerisindeki SPF. Benim ürünle ilgili sevmediğim tek şey kalıcılığı oldu. Her şeyiyle bu kadar güzelken benim galonla terleyen suratımda biraz tutunabilen bir yapısı olsaydı şahane olurdu. Yaklaşık dört saat kadar tazelemeden kullanabiliyorum ama 4 saat sonunda tazelemem gerekiyor. Ben genel olarak ürünü çok beğendim ve bitince de tekrar alacağım gibi duruyor şuanda. Eğer dikkatinizi çekerse Limonian TR ile size bu güzel üründen hediye ettiğimiz çekilişimiz bugün Instagram hesabımda başlıyor.

*** Ürün firmanın yollanmış olup bütün yorumlarım objektiftir.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here