Pantene Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi

0
1100
bukle_kremi

Selam, nasılsınız? Bugün özellikle kıvırcık saçlı kadınların çok seveceğine inandığım bir ürünle karşınızdayım. Daha önce de bahsettiğim gibi Türkiye’de sadece kıvırcık saçlı kadınlar için ürünler bulmak oldukça sıkıntılı. Ben şu ana kadar denediğim ve en beğendiğim ürünleri 2017’nin en iyi saç bakım ürünleri yazısında sizlerle paylaşmıştım. Bugünün blog konuğu olan Pantene Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi de orada paylaştığım ürünlerden birisiydi, hatırlarsanız.

Ben Pantene’in bu ürününü hem uygun fiyatlı olduğu hem de herkesin ulaşabileceği yerlerde satıldığı için çok seviyorum. Ürün bütün kozmetik marketlerde satılıyor, hatta arada BİM’e de geliyor. Fiyatı ise indirimlerde 7 TL’ye kadar düşüyor! Gelelim ürünün özelliklerine:

  • Kokusu her zamanki klasik Pantene kokusu daha önce Pantene’in ürünlerini kullananların ne demek istediğimi anladığını düşünüyorum.
  • Yapısı ise oldukça yoğun bir krem kıvamında.

Ben Pantene Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremini nemli saçlarıma uçlardan yukarıya doğru uyguluyorum ve daha sonrada bir vigo ile saçlarımı kurutuyorum. Buklelerimin çok daha belirgin bir hal almasını sağlıyor ve saçlarımın ihtiyacı olan nemi de onlara veriyor. Pantene Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi ile ilgili dikkat edilmesi gereken şey eğer kullanırken biraz fazla kullanırsan saçlarınıza ağırlık hisse yaratabiliyor olması. Kullanacağınız miktarı ayarlıktan sonra bence kıvırcık saçlı insanlar için gerçekten mükemmel bir ürün. Hatta buradan Pantene’e sesleniyorum lütfen bu seriden daha fazla ürün çıkartın, mesela saç kremi ve şampuan gibi başka ürünler de olsun.

Daha önce yazdığım 2017 En İyi Saç Ürünleri yazısını okumak için şuraya tıklayabilirsiniz. Eğer kahvegibikahve ile yaptığımız leziz çekilişe hala katılmadıysanız Instagram hesabıma ışınlanarak katılabilirisiniz. Cuma günü yep yeni bir cuma ritüeli yazısında görüşmek üzere kendinize iyi bakın!

-xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here