Pazarları Hiç Sevmem – Cuma Ritüeli (28)

0
665

Herkese merhaba, iki haftadır ritüelde Türk yapımlarını konuk ediyorum. Bugünün konuğu da 2012 yapımı Pazarları Hiç Sevmem filmi. Filmin Senarist ve yönetmenliğini Rezzan Tanyeli‘nin yaptığı filmin başrollerini ise Ayşen Gruda, Melisa Sözen, Ezgi Mola, Hasibe Eren paylaşıyor. Ayrıca filmde güzel sesi ve enerji dolu sözleri ile Nil Karaibrahimgil bizlere eşlik ediyor.

Pazarları-Hiç-Sevmem-Film-Afişi

Komedi- dram kategorisinde yer alan film farklı iki sorunlu hayatın, insanın yollarının kesişmesini anlatıyor. İşsiz, aşksız, mutsuz Deniz ve kırgın, dertli, babası hasta Oğuz’un bir anda birleşen hayatları ve gelişen olayları sakin sakin anlatan neşeli bir film Pazarları hiç sevmem. Aslında fragmanında da dediği gibi en çok da insanlık hallerini anlatan bir film belki de.

Hikayesinin sadeliği ve hüzünlü neşesi ile çok hoşuma giden Türk filmlerinden birisi oldu. Ben iki sene önce yani ilk çıktığı zaman izlemiştim. Hani bazı filmler vardır ya sonunda yüzünüzde bir gülümseme bırakan bu da onlardan işte. Hafta sonu şöyle kahve yanında izlenecek güzel bir film arıyorsanız Pazarları Hiç Sevmem tam size göre.

Yüzünüzden gülümsemenin hayatınızdan neşenin eksilmemesi dileğiyle…

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here