Physicians Formula Extreme Shimmer Eyeliner Trio (brown eyes)

0
901

Yine tam adının ne olduğu belli olmayan bir ürünle daha karşınızdayım. Physicians Formula markası temiz içerikli kozmetik ürünler üreten bir Amerikan makyaj firması. Ben ilk defa yıllar önce ablamın temiz içerikli kozmetik sevgisi sayesinde tanışmıştım markayla o günden beri de birçok ürününü çok severek kullanıyorum.

Physicians Formula Extreme Shimmer Eyeliner Trio (brown eyes)Markanın göz ürünlerindeki esprilerinden birisi göz rengine göre setler yapmaları. Genelde göz ürünlerini üçlü setler halinde satıyorlar. Bendeki de extreme shimmer eyeliner trio brown eyes -kahverengi gözler için- olan seti. Ben daha önce siyah göz kalemini kullanıp çok beğendiğim için bu seti gözüm kapalı aldım.

Physicians Formula Extreme Shimmer Eyeliner Trio (brown eyes)Normalde asansörlü kalemleri pek sevmesem de bu markanınkilerle rahat ettim, arkalarındaki açacak sayesinde istediğim gibi ucunu açabiliyorum. Şuana kadar kalemlerle ilgili yaşadığım tek bir sorun oldu o da fotoğraflarını çekmeye çalışırken mor olan içinden düştü.Kalemlerin renkleri aşağıdaki gibi. Mor olan biraz soluk çıktı çünkü tekrar düşer diye korkumdan yavaş yavaş sürdüm. Kahverengi ve siyah tek sürüşte bu kadar kapatıcılık sağlıyor ki bence gayet başarılı bir sonuç.

Physicians Formula Extreme Shimmer Eyeliner Trio (brown eyes) swatches

Peki neyine bu kadar seviyorsun bu kalemlerin yahu? derseniz de cevabım kalıcılıklarının çok ama çok iyi olması olur. Benim gözlerimde normalde hiçbir kalem eyeliner durmazken Physicians Formula’nın kalem ve eyelinerları bütün gün kıpırdamadan gözümde duruyor. Üstelik yumuşak yapıları sayesinde kuyruklu eyeliner gibi bile çekebiliyorum bu kalemleri. Göz kalemi ve eyeliner konusunda gözüm kapalı güvendiğim tek marka Physicians Formula, eğer sizin de kalemlerle akma bulaşma probleminiz varsa ürünlerine göz atın derim.

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here