Physicians Formula Nude Wear Pudra

0
745
Physicians Formula Nude Wear Pudra

Physicians Formula Nude Wear Pudra ile ilgili yorumlarım ile karşınızdayım. Bana göre Physicians Formula markasının en şık tasarımlarından birisine sahip olan Nude Wear serisine üye olan Physicians Formula Nude Wear Pudra‘nın bendeki rengi light. Özellikle ilk başlarda üstünde bulunan sim gittikten sonra Physicians Formula Nude Wear Pudra mat bir yapıya sahip.

Normalde Physicians Formulanın tüm allık ve pudralarında kendine ait bir de fırçası oluyor. Ben ürünü EveShop’tan satın aldığımda fırçası olmadığı için uygun bir fiyata sahipti. Ben de her türlü içinden çıkan fırçaları kullanmadığım için sorun etmeyip satın aldım. Ambalajı deri dokulu ve üzerinde de tatlı bir rose gold fiyonk bulunuyor.Physicians Formula Nude Wear Pudra

Physicians Formula Nude Wear Pudra Yapısı:

Physicians Formula Nude Wear Pudra ince bir yapıya sahip. Büyük pudra fırçaları ile kolayca uygulanıyor. Bazı pudraların aksine yüzümde pul pul bir görünrtü oluşturmuyor. Physicians Formula Nude Wear Pudra içerisinde 4 farklı tonu barındırıyor olması sayesinde mükemmel olan tonu tutturmanıza yardımcı oluyor. Üzerindeki simli yüzey Physicians Formula ürünlerinde genellikle spray over şeklinde yer alıyor. O yüzden pudranın simli olmasından endişelenmenize gerek  yok.

Physicians Formula Nude Wear Pudra‘yı kullanırken dikkat ettiğim şeylerden birisi de ürünün biraz tozutuyor olması oldu. Rimmel London’ın Stay Matte’inden sonra biraz fazla geldi bana bu tozutma durumu. Özellikle koyu renk kıyafetler giyerken dikkat etmek gerekiyor biraz. Physicians Formula Nude Wear PudraPhysicians Formula Nude Wear Pudra‘da yer alan dört renk birbirlerine oldukça benzer yapıdalar. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi üründe sim bulunmuyor. Ancak kullanırken dikkatimi çeken şey şu oldu ürün yüzde kalıp gibi mat bir bitiş sağlamıyor. Daha doğal ve natürel bir bitişi var.

Söz konusu marka Physicians Formula olunca bahsetmemiz gereken bir diğer nokta tabii ki içeriği. Zararlı kimyasallar içermeyen formülleri ve hayvanlar üzerinde test yapmamaları ile de birçok makyaj severin gönlünde ayrı bir yere sahipler.

Eğer Physicians Formula Nude Wear Pudra dışında markaya ait diğer ürünlerle de ilgileniyorsanız daha önce kaleme almış olduğum Physicians Formula Shimmer Trio Eyeliner ve Physicians Formula Super BB Allık da dikkatinizi çekebilir