Pinky Paradise Geo Elamis Circle Lensler

0
668

Daha önce Instagram sayfamda sizinle paylaştığım harika bir PR paketi ulaşmıştı elime hatırlarsanız. Ve size blogda yer vereceğime dair söz vermiştim. Geç de olsa nihayet bu sözü yerine getiriyorum. Özellikle FX makyaj ile ilgilenenlerin yakından takip ettiğine eminim Pinky Paradise sitesini. Yıllardır çeşit çeşit circle lens üretip güvenli bir şekilde bizlere ulaştıran dünya tatlısı bir firma. Onlarca farklı lensleri mevcut. Hepsi de birbirinden güzel.

Bende olan iki lensleri var. Bugün onlardan sadece birisinden bahsedeceğim; Geo Elamis Crystal Grey. İtiraf etmek gerekirse yaklaşık 16 senedir gözlük kullanmama rağmen lenslere karşı hep mesafeli oldum. Annem ve kız kardeşimin lens denemeleri olsa da ben numaramın çok büyük olmasından ve gözlerimin hassas olmasından dolayı pek cesaret edemedim. Hanimzade Pinky Paradise lenslerini severek kullanır zaten, Geo Elamis için de çok ince ve çok rahat deyince ben de cesaret edip kullandım. Ve yıllarca boşuna korktuğumu anladım. Meğerse doğru lensi bulunca hiçbir sorun olmuyormuş.

Geo Elamis Crystal Grey circle lensi ilk taktığımda saatlerce gözümde hiç rahatsız etmeden durdu. İkinci taktığımdaysa sabah çıkarken takıp gece yatmadan çıkarttım. Ve işin ilginç yanı gözlerimde olduklarını unutturacak kadar da rahattılar. Özellikle özel günlerde ve özel makyajlarda Geo Elamis lensler bebeğim oldu diyebilirim. Hatta bu akşam gitmeyi düşündüğüm kınada da takmayı düşünüyorum. Lenslerin 3 aylık kullanım süreleri var, dilerseniz numaralı da alabilirsiniz. Aşağıda lenslerin tüm renklerini gösteren görseli bırakıyorum. Bendeki Crystal Grey ve bence kahve rengi gözlerde çok hoş duruyor.

Eğer siz de circle lens hayranlarındansanız Pinky Paradise‘a mutlaka göz atmanızı öneririm. Özellikle lense yeni başlayanlar için incecik yapısı ile geo elamis serisinin doğru tercih olacağını düşünüyorum. Bu arada Pinky Paradise kargoları Türkiye’ye 2 hafta içinde geliyorlar. Yani şimdi sipariş girerseniz Halloween zamanı elinizde olurlar ? Bu arada Cadılar Bayramı‘na özel dekorasyon fikirleri için bu hafta yayınlanan yazıma göz atabilirsiniz. -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here