Pure Beauty Soothing BB Krem

0
960

Hepinize merhaba uzun zamandır yazı yazamıyorum ne yazık ki, bir kaç haftadır tempom çok yoğun son iki haftadır bunun üzerine bir de diş randevularım eklenince blogla hiç ilgilenemedim. Ama bu hafta yoğun bir şekilde yazı paylaşacağım takipte kalın.

20141026_131017

Bu haftanın BB kremi Pure Beauty markasının Soothing BB kremi, ve ne yazık ki sanırım benim için bütün yazı dizisindeki aldığıma pişman olduğum tek ürün. Ürünü yaklaşık iki yıl önce Watsons mağazalarından almıştım ve en fazla iki kez kullanmışızdır kalan bütün ürün ne yazık ki çöpe gidecek.

20141026_131345

BB Kremin kapatıcılığı klasik olanından çok daha iyi, diğerine göre daha beyaz ve soğuk tonda ve yapısı da oldukça kalın. Yine ambalajının da diğerlerinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum, ince bir ucu olduğu için ürün daha kontrollü bir miktarda geliyor. Peki ben neden bur ürünü sevmiyorum? Ürünü beğenmememin tek bir sebebi var aslında o da kokusu, mide rahatsızlığı olanlar Gaviscon şurubunu bilirler bu ürün de aynı onun gibi kokuyor. Ben on yılı aşkın süredir mide problemi yaşayan bir insan olarak yaklaşık üç yıl kadar bu ilacı kullandıktan sonra bir de emme tabletini denemek istedim ve o kadar tiksindim ki o günden beri hiç bir çiğneme, emme ya da şurup halindeki mide ilacını kullanamıyorum bu krem de bana bütün o ilaçların kokusunu hatırlatıyor ve kullanamıyorum.

20141026_131509

Hatta o kadar ki bu yazı için bile süremedim ve kapatıcılığını kolumda göstermek zorunda kaldım. Bu haftanın yazısı ne yazık ki çok detaylı değil, ürünün fiyatına bakmak için Watsons Türkiye’nin sitesine girdiğimde ürünü göremedim sanırım artık üretilmiyor, demek ki sevmeyen bir tek ben değilmişim ^^

Kısa da olsa umarım sizin için eğlenceli bir yazı olmuştur, hiç olmasa arayı kapatmış olduk değil mi ama? Kendinize iyi bakın…

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here