Rimmel Kate Moss Lasting Finish 101&107 (inceleme+swatch)

0
679

Herkesin bayıldığı Rimmel Kate Moss Lasting Finish rujları bir de benim gözümden okumaya ne dersiniz?

Hi! After a long break would you like to read Rimmel Kate Moss Lasting Finish matte lipsticks from my keyboard?

Rimmel Kate Moss Lasting Finish 107&101

 

Ben ilk önce serinin en ünlü renklerinden birisi olan 107 numaralı bordo rengini aldım. Kokusu ve yapısından memnun kalmayınca sorunun benimkinde olabileceğini düşündüm ya da renkle alakalı çünkü herkes çok övüyordu. Sonra başka bir indirim döneminde 101 numaralı soğuk alt tonlu pembeyi aldım. Sonuç onda da değişmedi. Aşırı parfümlü olmaları yine bir nebze tolere edebileceğim bir şey eğer ruju çok seversem. Ancak yapılarından da hiç memnun kalmadım.

I bought famous 107 shade firstly, and I didn’t like the smell and the texture at all. Then I tought maybe mine could be faulty. So I bought shade 101 at another sale and my toughts is definitely not changed at all. The smell was same so the texture too. I think I can tolerate the smell if I love the lipstick, like I love texture and lasting and color I just dont like the smell I could wear a lipstick like that. But the texture is not for me too! 

Rimmel Kate Moss Lasting Finish 101&107 swatches

 

Yapısını beğenmeme sebeplerim;

  1. Eğer mat bir ruj alıyorsam tam anlamıyla mat olmasını isterim.
  2. Sürerken kolay sürülen bir “mat” ruj olması iyi bir şey olarak nitelendirilse de kolay sürülmesi kolayca da dağılmasına sebep oluyor. Bence bir rujun en önemli yanı sürdüğümde kendimi rahat hissetmem bu serinin rujlarını sürdüğümdeyse sürekli olarak kontrol etme ihtiyacı hissediyorum.

There is two reasons for I don’t like these lipsticks. One they are not real matte, two yes its easy to apply but they also easy two spread. And for me most important thing about a lipstick is how much comfortable I am when I’m wearing it. I’m not comfortable at all when I wear these, I always feel like it slips all over my face and I check mirror every ten minutes!

Tüm bunlardan dolayı asla tekrar almayacağım bir seri, siyah ambalajlı olanlar belki daha iyidir diye düşünüyorum hatta Watsons’a ilk gittiğimde denemeyi düşünüyorum. Bu arada Rimmel London ürünleri sadece Watsons mağazalarında satılıyor ve yanlış hatırlamıyorsam bu serinin rujları fiyatı 15 liraydı. Siz bu serinin rujlarını denediniz mi, hakkında ne düşünüyorsunuz?

With all these reasons I won’t buy these series lipsticks. I tought maybe the one with the black packagings are better. Have you ever tried these lipsticks, what do you thihk about them?

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here