Rimmel London Keep Calm Lip Balm

2
1687

Herkese merhaba hazır indirimler de devam ederken Watsons Türkiye‘nin bizlere adeta kadınlar günü hediyesi olan rimmel london keep calm lip balm‘ların bende olan üç çeşidini yazmak istedim. Ürünler yurtdışında uzun zamandır satışta olsa da bize bir rengi eksik olarak bu hafta geldi. Sevimli ambalajları ile ilk gördüğüm günden beri zaten aklımdalardı. Eve benimle beraber aşağıdaki üçlü geldi. Açıkçası ne swatchlarına ne de kokularına bakarak aldım tek kriterim ambalaj oldu ve Keep Calm and ShopKeep Calm and PlayKeep Calm and Kiss çeşitlerini aldım.

rimmel london keep calm lip balm

 

fiyat: 7,99 TL

Gelelim ürünlerin nasıl olduğuna, işin açığı Babylipslerden sonra uygun fiyatlı, güzel ambalajlı ve kaliteli ürünün sadece Kore kozmetiğine has olduğunu düşünmeye başladım. Rimmel London Keep Calm Lip Balmlar da benim bu tezimi destekledi, ambalajları çok güzel olsa da kokuları, dokuları oldukça ucuz hissetiriyor. Hani bir milyonculardan alınan aşırı parfümlü rujlar olur ya onlar gibi. Dudaklarda çok ince bir tabaka halinde olduğu için ağırlık yapmıyor ve kısa süreli orta derecede nemlendirme sağlıyor.

Renk verme olarak da bu üçü arasında renk veren sadece Keep Calm and Kiss oldu. Babylipslerle kıyaslarsam nemlendirme ve yapı olarak onları, ambalaj olaraksa  Rimmel London Keep Calm Lip Balmları beğendim.Kısaca toparlamam gerekirse ürünlerin iyi nemlendirmesini beklemeden aldığım için bende hayal kırıklığı yaratmadı. Sadece ambalajları için almıştım pişman değilim. Bir daha almam tabii orası ayrı. Eğer indirim varken almak isterseniz %30 indirimle 5,60 TL‘ye Watsons Türkiye mağazalarından temin edebilirsiniz. İndirimden aldığım bütün ürünlere ve fiyatlarına ise buradan göz atabilirsiniz.

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here