Rival De Loop Maximum Eyes Mascara

1
3853

rival de loop maximum eyesMakyajda maskaradan daha önemli bir şey var mı? Bence yok, hiçbir şey olmasa bir nemlendirici ve maskaradan oluşan bir makyaj çoğu zaman yeter de artar bile. Bu yüzden ben şuana kadar sanırım 50 belki de daha fazla maskara bitirmişimdir. Bu maskaraların içinde tabii ki sürekli elimin gittiği severek kullandığım birkaç ürün var. Bunların arasına en  son giren ise Rossmann Türkiye‘lerde satılan Rival de Loop Maximum Eyes Mascara oldu. Maltepe şubesi ilk açıldığı zaman orada çalışan bayanın önerisi üzerine almıştım. İyi ki de almışım!

Is there anything more important than mascara in makeup? For me, no! I’m a total mascara addict I’m like eating them. And with my this lovely future I guess I used 50 or more mascaras till now. And recently I have add a new favourite in my collection. This new babe is Rival de Loop Maximum Eyes Mascara, I guess you can find Rival de Loop products only at Rossmann’s.rival de loop maximum eyes Özellikleri:

Benim maskarada aradığım şeylerden bahsedersem bu maskarayı neden bu kadar sevdiğimi de daha net anlayabilirsiniz diye düşünüyorum. Kirpiklerim uzun ancak özellikle uçları sarı bu yüzden doğal hali ile orada oldukları hiç fark edilmiyor diyebiliriz. Maskaranın en başta hacim vermesi ve topaklanmaması benim için şart daha sonra ise pul pul dökülmemesi gerek, tabii hazır eli değmişken kirpiklerimi daha uzun gösterirse de tadından yenmez.

Ancak ben tek tek ayrılmış kirpiklerin aşığı değilim biraz daha görünür olmalarını (ingilizcede bold diyoruz da Türkçe’de ne diyoruz bilemedim) tercih ediyorum. En son şartım ise tabii ki uygun fiyatlı olması, ben maskaralarımı en fazla üç ay kullandığım için yirmi liradan fazla para vermek genelde adetim değildir. Ve Rival de Loop Maximum Eyes maskara tüm bunları karşılıyor.

I’m a little bit picky when it comes to the mascaras. I want volume, length, no clump, no fall off particules during day, and cheap. Because I toss them in to the garbage every 3 months at most. And Rival de Loop Maximum Eyes  Mascara is answering all my needs at once. 
rival de loop maximum eyes mascaraKocaman kıl fırçası ile kirpiklerimi simsiyah yapıyor ve gün içinde asla dökülme yapmıyor. Kirpiklerimi çok kıvırmıyor ancak bu benim için sorun değil çünkü onları gerçekten inanılmaz hacimli ve uzun gösteriyor. Üstelik de bütün bunları 22 tl gibi bir fiyat ile yerine getiriyor. Elimdeki maskara stoklarını (!) erittiğim zaman geri döneceğim maskaraların arasında sağlam bir yer edindiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Hazır Rossman Türkiye‘de bayram indirimi başlamışken size de bir şans vermenizi öneririm.

It makes my lashes sharp black with it’s huge fiber brush, and it holds pretty good. It’s not curling amazingly but I’m okay with it because I’m satisfied with the length and volume. And its like 5-6 bucks! I can say that I will go back to this mascara when I’m out of my mascara stock. 

-xoxo, madam kişot

1 YORUM

  1. Ben debuyuk fircali maskaralari cok seviyorum bunun fircasini da essence i love extreme serisinin siyah tuplu olanina benzettim eger inun gibiyse cok severek kullanabilirim ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here