Sadece Gratis’te Satılan ve Denemeniz Gereken 20 Ürün

0
5696

Sevgililer günü indiriminde herkes ihtiyaçlarını ve istek listesindeki ürünleri tamamlıyor. Ben de kafanız çok karışmadan gerçekten memnun kalacağınız ürünleri alın diye sizin için deneyip beğendiğim ürünleri bir araya topluyorum. Geçtiğimiz hafta Rimmel London’dan Mutlaka Denenmesi Gereken 5 Ürünü ve Watsons İndiriminden Alınması Gereken 5 Ürünü yazdım. Şimdi de Sıra Sadece Gratis’te Satılan ve Denemeniz Gereken 20 Ürün yazısında!

Sürekli İndirime Giren 20 Ürün

Aslında daha önce Gratis’in bütün ürünlerde geçerli olan indirimlerinde alınması gereken 5 ürünü de yazmıştım. Ancak oradaki ürünler daima indirime girmediği için sadece Gratis Türkiye mağazalarında satılan ve sürekli indirime giren tamı tamına 20 ürünü ayrı bir yazıda bir araya getirmek istedim. Yazdığım ürünlerin hepsi geçen yıllar içerisinde deneyip beğendiğim ve genellikle de tekrar aldığım ürünler. Bazıları bilindik bazıları ise çok ihmal edilmiş ürünler bence. Bu yüzden herkesin içerisinden seveceği yeni bir şeyler bulacağını düşünüyorum.

Daha önce blogda detaylı açıklamalarına yer verdiğim ürünlerin listesini de buraya bırakıyorum, dilerseniz üstlerine tıklayıp okuyabilirsiniz.

Sadece Gratis’te Satılan ve Denemeniz Gereken 20 Ürün listesine eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz ürün önerileriniz var mı? Varsa Instagram sayfama gidip benimle paylaşır mısınız? Hazır Instagram’a gitmişken Kailijumei ruj çekilişine katılmayı da unutmayın!

Bu yazı da ilginizi çekebilir: WATSONS İNDİRİMİNDEN ALINMASI GEREKEN 5 ÜRÜN

-xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here