Sezon Trendi: Kürk Çantalar

2
800

Herkese yeniden merhaba, eğer beni Facebook üzerinden takip ediyorsanız aşağıdaki çantayı görmemle beraber kürk çantalara kanımın nasıl kaynadığını hatırlarsınız.

1013473_786977924722793_116722902276903173_n

Gerçekte fotoğraftakinden çok daha güzel olan bu bebeğe %50 indirimle sahip olma şansını yakaladığım için çok mutluyum size de Accessorize mağazalarına bir bakın derim. Bir çok üründe hatrı sayılır indirim vardı. Ben çantayı kapınca sezonun bu göze çarpan trendini nasıl kaçırmışım yahu dedim ve başladım yazmaya.

spring_summer_2015_handbag_trends_fur_bagsKış koleksiyonlarında bir çok tasarımcı kürklü çantalara yer verdi. El çantası, sırt çantası, clutch çeşitliliğinin yanı sıra renk ve kürkler de birbirinden farklıydı. Gerçek kürke her zaman karşıyız o yüzden tercihimiz daima replika kürklerden yana.

Fendi+Spring+15+Peekaboo+Fur

Zaten artık replika kürklerde o kadar yumuş yumuş ki hayvanları öldürmenize hiç gerek yok vallahi. Ben tay tüyü gibi sert kürklerdense tavşan tüyü yumukluğuna sahip olanları tercih ediyorum. Renkleri de daha soft bir geçişe sahip diğerlerine göre.

2015-01-28_23h48_03

Kürk aksesuarların özellikle çanta gibi baş aksesuar olan bir parçada kullanımı biraz zorlu olabiliyor. Renk uyumunda sıkıntı olmasa da tarz olarak bazen zorlayabiliyor -en azından benim gibi postaldan bozma ayakkabılarla kışı geçiriyorsanız-

2015-01-29_00h48_29

Bence en iyi çözüm çantanın patlayacağı diğer parçaların ise onun görkemine görkem katmak için çabaladığı kombinler yapmak.

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

  1. deri parçalarından o kadar sıkıldık ki deri sırt çantasına bile elim gitmiyor.kürkler şık görünüyor ama bazıları tüy tüy dökülüyo

    • Ben de artık farklı materyal ya da desen görmek istiyorum. En son ne zaman düz deri çanta taktım koluma hatırlamıyorum valla, bendeki hiç dökmedi tüy alırken de iki üç senede döker dediler zaten o zamana parçalarım ben bunu 😀 Şimdi kalmamıştır ama yine de bir bak istersen Accessorize’a 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here