Skechers Slite 2 Yürüyüş Ayakkabısı

3
1031

Herkese merhaba, bugün size inanılmaz rahat olan aldığımdan beri -yaklaşık 4 ay oldu- can simidim haline gelmiş olan yürüyüş ayakkabılarımdan bahsetmek istiyorum. Skechers‘ı bilenleriniz mutlaka vardır ama ben bilmeyenler için kısaca anlatacak olursam;  marka 1992 yılında Amerika’da kurulmuş. Dünya genelinde 140’tan fazla ülkede satışı var. Skechers bugüne kadar Britney Spears, Christina Aguilera, Karl Malone ve Kim Kardashian gibi bir çok ünlüyle beraber çalışmış.

MAD-Magazine-Skechers-Shape-Ups-Ad

Ben markayı Kim Kardashian ile duymuştum. Markanın iddialarından birisi yürürken daha çok kalori yakacağınız ve bacak kaslarınızın daha çok çalışacağı dolayısıyla da vücudunuzun şekilleneceği. Benim gözlemlerime göre şekillendirme kısmı az da olsa doğru, bacaklarımda incelme ve şekil olarak düzelmeler oldu.Ayakkabılarda en sevdiğim özellik özel bir taban teknolojileri kullanılıyor ve yürürken sanki boşlukta yürüyormuşsunuz gibi bir his yaratıyor bu da bütün gün boyunca ayaklarınızda ağrı olmamasını sağlıyor.

skechers s2 lite

Bir çok farklı tarzda modelleri var, satış noktalarına buradan ulaşabilirsiniz. Ben Optimum Outlet’ten aldım, aldığımda 129 tlydi, hala var mıdır, aynı fiyat mıdır bilemiyorum ama eBay’den fiyatlara şöyle bir göz atınca on lira gibi bir fark olduğunu gördüm. Optimumda bir çok model bulmanız mümkün, babet modellerine bayıldım ama siyahı kalmadığı için alamadım.

Eğer rahat bir ayakkabı arıyorsanız mutlaka gidip bakmanızı tavsiye ederim, eğer benim gibi yurtdışı fiyatının iki katına almayı sevmeyenlerdenseniz outletler bunun için var değil mi? Peki sizin en rahat ettiğiniz yürüyüş ayakkabınızın markası ne?

xoxo, madam kişot

3 YORUMLAR

  1. Ben de ilk çıktığı zaman tesadüfen bimden almıştım. Merak edip denemek istedim ve gerçekten çok faydalı oldular. Tek sıkıntı sanki uçarak yürüyormuşum hissi vermesi:) Sanki bulutların üstünde yürüyorum, ayaklarım yere basmıyor. Yürüyüşe çıktığımda giymeye gayret ediyorum, bacakları da iyi çalıştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here