Skinfood Watermelon Cleansing Foam

0
1011
skinfood_yüz_temizleme_jeli

Skinfood Watermelon Cleansing Foam kore kozmetiğine ilgi duyanların dikkatini çekecektir eminim ki. Her ne kadar Skinfood markası kepenkleri indirmiş olsa da stoklarda kalan ürünlere hala Watsons Türkiye ve Hepsiburada gibi satıcılardan ulaşabiliyoruz. Daha önce Instagram’da sizlere bahsettiğim Skinfood Watermelon Cleansing Foam Temizleyiciyi blogda daha derinlemesine incelemek istedim.

Skinfood Watermelon Cleansing Foam köpüren yüz temizleyicileri tercih edenlerin severek kullanacağı bir ürün. Bendeki karpuzlu olanı bir de ürünün hindistan cevizli olanı vardı içerikleri birebir aynı sadece kokularında fark var. Ben indirimde karpuzlu olanı denk getirince onu tercih etmiştim. Ancak şu sıralar ne zaman gitsem Watsons’da Coconut olanına denk geliyorum. skinfood_türkiye

Skinfood Watermelon Cleansing Foam’un Yapısı

Skinfood Watermelon köpük temizleyici oldukça katı bir kıvama sahip. Su ile iyice köpürtüldüğü için çok azı bütün yüze yetiyor. Ben genellikle elimle kullandım. Arada şu yazımda bahsettiğim Etude House ürününden de yardım aldım. Ben temizleyicilerde köpüren formdakileri daha çok sevdiğim için yapısı ile ilgili bir sorun yaşamadım. Ürün klasik tüp ambalajlarda geliyor. Katı yapısı sayesinde bitmeye yakın insanı biraz zorluyor içerisinden tamamını çıkartmak. Ben son zamanlarda diş macunu sıkar gibi sıkmak zorunda kalıyordum mesela.

Skinfood Watermelon Cleansing Foam Etkileri

Skinfood Watermelon Cleansing Foam’un etkilerinden bahsedelim biraz da değil mi? Ben ürünü çok severek kullandım. Yağlı ve akneye meyilli cildim ile çok iyi anlaştılar. Ciltteki sebumu dengeliyor ve cildi gerçekten derinlemesine temizliyor. Ben sabah akşam kullandığımda yüzümün aydınlandığını hissettim diyebilirim. Cildim oldukça yağlı olduğu için o kurutan yapısı da benim hoşuma gitti. Hemen peşine, tonik ve nemlendirici kullandığım için ürünlerin de yüzüm tarafından saniyesinde emilmeye başlandığını hissettim. skinfood_türkiyeBenim cildimde herhangi bir sivilcelenmeye ya da iritasyona sebep olmadı. Özellikle sivilcelerimi kurutması gibi bir durum da olmadı. Zaten ürünün iddiaları arasında da yer almıyor böyle bir şey.

Toparlamam gerekirse Skinfood Watermelon Cleansing Foam yağlı ciltlerin severek kullanacağına inandığım bir ürün oldu. Ancak kuru veya kuruya meyilli bir cildiniz varsa benim kadar severek kullanamayabilirsiniz. Eğer kore kozmetiği ile ilgili diğer yazılarımı incelemek isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here