Sophia Webster Barbie Koleksiyonu

0
711

Jeremy Scott’ın başlattığı Barbie akımı tam hız moda dünyasını sallamaya devam ediyor. Moschino ve H&M gibi tasarımları ile beğenerek takip ettiğimiz dev markalardan sonra bayrağı Sophia Webster aldı. kali1Çocuk ve kadın ayakkabılarından oluşan Sophia Webster Barbie koleksiyonunda birbirinden güzel tasarımlar boy gösteriyor.

sophia webster barbie backpackKoleksiyonla ilgili Instagram’da görüp en beğendiğim parça bu sırt çantası oldu ancak koleksiyonun satıldığı noktalarda göremedim.

BARBIE_ADELE_3 QUARTER VIEW

Koleksiyonda topukluların yanı sıra iki adet de sneakers modeli var. Bu modelde bize Barbie’yi hatırlatacak her şeyi bir arada kullanmış tasarımcı, simler, pembe, Barbie silüeti, B harfi ve tabii ki sarı!BARBIE_RIKO_3 QUARTER VIEWÇocuk koleksiyonunda ise mini mini Barbielerin ayağına geçirilecek birbirinden tatlı çocuk ayakkabıları var.

Sophia-Websters-Barbie-Collection-For-Women-And-Children-5Çocuk modelleri arasında favorim tabii ki bu oldu. Renkleri ve modeli ile gönlümde taht kuran bu modelin bir de yetişkinler için olan versiyonu var;BARBIE_CHIARA_3 QUARTER VIEWAnne kız kıyafetlerine alışsak da ayakkabıda pek de denk gelebildiğimiz bir şey değil mi?

sophie-websterin-barbie-ayakkabilari-96582-26082015095359-horzKoleksiyondan sizler için seçtiğim son parça ise Barbie Doll ayakkabılar, koleksiyondaki yetişkin ayakkabıları arasındaki favorim ise açık ara farkla bu model oldu. Siz en çok hangisini beğendiniz?

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here